Home » IQ test: Dokážete spočítat počet 9S? Tohle je důkaz, že jste génius!

IQ test: Dokážete spočítat počet 9S? Tohle je důkaz, že jste génius!

Jste připraveni na dnešní výzvu? Dnes vám nabízíme poměrně obtížný IQ test. Prověří vaše zrakové schopnosti, soustředění i rychlost myšlení! Díky tomuto vizuálnímu testu budete mít možnost prokázat, že jste inteligentní a pozorní. Zajímá vás tato vizuální hra? Teď je řada na vás!

Kolik 9S je na tomto obrázku?

Níže uvedený obrázek se skládá ze série 6S. Pouze mezi těmito čísly je „9S“. Vaším úkolem je najít a spočítat všech 9S, než vyprší čas. Aby byla tato vizuální hra ještě napínavější, máte pouze 14 sekund na to, abyste je všechny našli! Zvládnete to?

V tomto testu IQ můžete vyzvat i své přátele nebo členy rodiny.

Odpověď na vizuální výzvu

Po uplynutí 14 vteřin je čas zkontrolovat, zda jste odpověděli správně! Na obrázku musí být nejen přesný počet 9S, ale také správné umístění.

Přečtěte si také  : Dokážete rozpoznat 12 rozdílů mezi obrázky za méně než 35 sekund? 80 % respondentů tuto extrémní vizuální výzvu nezvládlo.

Řešení

Obtížnost, kterou jste museli v této vizuální úloze překonat, spočívala v podobnosti čísel 9 a 6, v barvě čísel a také ve způsobu, jakým byla čísla na obrázku uspořádána. Na tomto obrázku je celkem 6 čísel 9S.

Jaký je tedy verdikt? Pokud se vám je podařilo najít všechny, znamená to, že jste skutečný génius! Jste dobrý pozorovatel a pečlivý člověk.

Pokud jste naopak v testu IQ neuspěli, znamená to, že musíte procvičit své vizuální a intelektuální schopnosti. Je možné, že vaší slabinou je rychlost myšlení. Proto vás zveme k procvičování našich vizuálních výzev. Na našich stránkách najdete všechny typy IQ testů, které vám pomohou zlepšit vaše vizuální a kognitivní reflexy.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.