Home » IQ test: Dokážete správně sestavit rovnici přesunutím jedné zápalky za méně než 30 sekund?

IQ test: Dokážete správně sestavit rovnici přesunutím jedné zápalky za méně než 30 sekund?

Přemýšleli jste někdy o tom, zda byste dokázali složit IQ test nebo vyřešit hádanku za méně než 30 sekund? Pokud ano, pak je tato výzva určena právě vám!

Vyzkoušíme si vaše schopnosti řešit problémy s touto hádankou: 9-1=6.

© Finefish

 

V této rovnici je však chyba, ale ne na dlouho! S trochou postřehu a vhledu ji vyřešíte za méně než třicet sekund.

IQ testy a hádanky jsou velmi oblíbené a považují se za skvělý způsob, jak si procvičit mysl. Často je používají jako nástroj mentálního tréninku profesionálové i jednotlivci, kteří chtějí zlepšit své kognitivní schopnosti.

Hádanky jsou také velmi populární na sociálních sítích, kde tisíce lidí sdílejí své oblíbené výzvy. Tak na co čekáte? S trochou cviku vám žádná hádanka neodolá! Využijte tedy příležitosti a přijměte tuto výzvu!

Jak vyřešit tento IQ test?

Dnes vám nabízíme výzvu, která je zábavná i náročná: vyřešte hádanku!

Přečtěte si také  IQ test: Jaký je přesný počet trojúhelníků, které vidíte na tomto obrázku?

K tomu je třeba pozorovat a soustředit se. Nestačí jít vyšlapanou cestou, musíte se odvážit z ní sejít a být připraveni vyzkoušet nové metody. Abyste uspěli, můžete přesunout pouze jednu sirku. Jste připraveni přijmout tuto výzvu?

Při řešení hádanky je důležité pracovat na své mysli a kreativitě.

Prvním krokem je podívat se na výzvu a zaměřit se na detaily. Pak musíme najít způsob, jak jednotlivé dílky spojit, a vytvořit strategii, která nám umožní skládačku dokončit.

Musíme být také otevřeni zkoušení různých přístupů, dokud nenajdeme ten, který bude fungovat. Řešení hádanky často vyžaduje několik pokusů a trpělivost a vytrvalost. Pokud tedy hledáte výzvu, která procvičí vaši mysl a kreativitu, není lepší činnosti než skládání puzzle.

Vyzýváme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.