Home » IQ test: Dokážete vyřešit rovnici přesunutím jedné zápalky za méně než 10 sekund?

IQ test: Dokážete vyřešit rovnici přesunutím jedné zápalky za méně než 10 sekund?

Dnes vám představíme jednoduchou matematickou hádanku: vyvažte rovnici přesunutím pouze jedné zápalky. Jedná se o zábavný a snadný IQ test, který procvičí a prověří váš mozek. S výchozí rovnicí 9 + 5 = 0

© Finefish

 

Řešení musíte najít za méně než 10 sekund. Pouze 2 % lidí jsou schopna tuto hádanku vyřešit.

Představení úlohy 9 + 5 = 0 přesunutím pouze jedné zápalky

Testy IQ jsou na internetu populární a často se používají k určení intelektuální úrovně člověka. Jejich cílem je změřit vaše analytické schopnosti a pomoci vám pochopit váš potenciál a nedostatky.

Lze je také použít k měření vaší mentální kapacity, ale také ke stimulaci neuronů a zlepšení vaší logiky a inteligence.

Tyto matematické úkoly jsou zábavné a podnětné a skvěle se při nich zabavíte sami, s rodinou nebo přáteli. Hádanka se může zdát na první pohled jednoduchá, ale vyžaduje dobrý postřeh a soustředění.

Rovnici 9 + 5 = 0 musíte vybalancovat za méně než 10 vteřin a při pohybu pouze jedné zápalky. Je zřejmé, že tato rovnice je chybná. Úkolem je najít správnou rovnici. Jedná se o dokonalé logické cvičení, které oživí a povzbudí vaši kreativitu.

Přečtěte si také  Zvládnete číslo 6, aniž byste rozbili sirku? 99 % lidí tuto výzvu nezvládlo.

Tip: Musíte se soustředit a všímat si každého detailu skládačky. Rychlé myšlení nestačí, k nalezení řešení je třeba problém také dobře analyzovat.

Řešení naleznete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.