Home » IQ test: géniové dokážou najít 3 rozdíly na fotografii dívky, která si 15 sekund máčí nohy.

IQ test: géniové dokážou najít 3 rozdíly na fotografii dívky, která si 15 sekund máčí nohy.

Chcete si vyzkoušet svou inteligenci a dokázat, že patříte do malé skupiny šťastlivců, kterým se říká géniové? Pak je tento IQ test určen právě vám! Tato postřehová hra má skutečně vysokou úroveň obtížnosti, kterou mohou vyřešit pouze inteligentní lidé. Pokud test zvládnete, neváhejte se o svůj úspěch podělit se svými přáteli a vyzvěte je, ať vám pomohou!

IQ test: „Určete 3 rozdíly na obrázku dívky“.

Obecně platí, že testy IQ pro dospělé na internetu nejsou tak obtížné. Vizuální test, který dnes nabízíme, je však opravdu náročný, a to natolik, že v něm uspělo jen několik málo lidí. Tito vítězové mají pečlivou mysl a dokázali se maximálně soustředit během času, který jim byl vyhrazen. Jste také génius? Dokažte to hned!

Na obrázku níže vidíte dívku, která si máčí nohy v nádrži s vodou. Oba obrázky vypadají na první pohled jako kopie, ale jsou v nich skryté chyby.

Přečtěte si také  IQ test: Najděte číslo, které doplní kostku skládačky

Chcete-li vyřešit tento vizuální test, musíte určit, jaké jsou tyto tři rozdíly. Aby byla hra ještě napínavější, musíte najít správné odpovědi do 15 sekund. Pokud jste opravdu chytří, zvládnete je před vypršením času. Teď je řada na vás!

IQ test: odpovědi na výzvu

Jakmile váš čas vyprší, je čas zkontrolovat, zda jste odpověděli správně. Pokud jsou vaše odpovědi správné, znamená to, že máte vysokou intelektuální úroveň. Dokázali jste se soustředit natolik, abyste se zaměřili na detaily obrazu, což dokáže jen opravdový génius. Na druhou stranu, pokud jste po uplynutí 15 sekund nenašli 3 rozdíly, potřebujete více praxe. Buď vám chybí smysl pro detail, nebo rychlost či ostrost vidění. V obou případech doporučujeme, abyste se zdokonalili pomocí našich dalších testů IQ formou postřehové hry.

Přečtěte si také  Test osobnosti: zjistěte, zda jste snílek nebo rozumný člověk.

Řešení: Správné odpovědi najdete na obrázku níže.

Tři chyby byly na dívčině lícní kosti, na zadní straně sukně a na noze ponořené do vody.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.