Home » IQ test: géniové ho zvládnou za 10 sekund! Určitě byste si měli vyzkoušet

IQ test: géniové ho zvládnou za 10 sekund! Určitě byste si měli vyzkoušet

Logické úlohy jsou v dnešní době velmi módní a dnešním úkolem je zjistit, která nádoba se naplní jako první, a to při pohledu na obrázek, který obsahuje několik trubek a některé jsou ucpané.

© Finefish

 

Tento typ výzvy je obzvláště zajímavý, protože umožňuje účastníkům rozvíjet jejich schopnosti řešit problémy a analyzovat informace prezentované ve vizuální podobě.

Logické testy mohou být velmi náročné, protože testují schopnost pochopit souvislosti mezi různými prvky a najít řešení předložených problémů. Je to také skvělý způsob, jak zlepšit své schopnosti kreativního myšlení a schopnost vymýšlet inovativní řešení.

Dnešním logickým úkolem je tedy podívat se na předložený obrázek a zjistit, která nádoba se naplní jako první. Budete se muset pozorně podívat na obrázek, najít zablokované trubky a poté vypočítat, která nádoba se naplní jako první. S trochou postřehu a dobré analýzy byste měli být schopni tento úkol vyřešit. Tak co, jste připraveni na tento úkol?

Přečtěte si také  IQ test: Máte schopnost najít další číslo?

Vyzkoušejte si své schopnosti: Která nádoba se naplní jako první?

Pozorně si prohlédněte obrázek a soustřeďte se na nalezení správné odpovědi. Mohou zde být nástrahy, takže buďte opatrní a nespěchejte.
Úroveň obtížnosti testu zjistíte pohledem na posuvník na obrázku. Vyzkoušejte si tento zábavný test a zjistěte, zda najdete správnou nádobu!

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.