Home » IQ test: jak byste přešli řeku? Tento extrémní případ vyřešilo pouze 5 % lidí.

IQ test: jak byste přešli řeku? Tento extrémní případ vyřešilo pouze 5 % lidí.

IQ test je zábavná hra, která stimuluje mozek. Je to dobrý způsob, jak posoudit analytické schopnosti jednotlivce. Následující hádanka je velmi obtížným IQ testem, protože pouze 5 % účastníků testu dokázalo najít správnou odpověď. Máte také tak rychlou mysl, abyste tuto výzvu úspěšně zvládli?

Test IQ pro chytré

Tento extrémní hlavolam vyžaduje kromě rychlosti analýzy také reálné myšlení a schopnost uvažování. Ale nejen to! Tento test IQ vyžaduje také trpělivost a vytrvalost.

Co musí farmář udělat, aby se svými zvířaty překonal řeku?

V tomto IQ testu najdete ilustraci, na které je zobrazen farmář, lev, jehně a balík sena stojící u řeky. Jak myslíte, že farmář a jeho zvířata řeku překonají? Na řešení hádanky si můžete vzít čas.

IQ test: odpověď

Aby mohl farmář se svými zvířaty bezpečně přejít řeku, musí udělat následující kroky:

  1. Nejprve musí přivést beránka na druhou stranu.
  2. Vrátí se pro balík sena.
  3. Opustí kupku sena a vezme s sebou jehně. To je nutné, aby jehně seno nesežralo.
  4. Vezme si lva a nechá si beránka.
  5. Nakonec se vrátí, aby si vzal jehně.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.