Home » IQ test: Jak rychle dokážete najít rozdíly mezi obrázky? Pokud to zvládnete za 30 sekund, jste chytří.

IQ test: Jak rychle dokážete najít rozdíly mezi obrázky? Pokud to zvládnete za 30 sekund, jste chytří.

Myslíte si, že jste génius nebo alespoň dostatečně inteligentní na to, abyste přijali naši novou výzvu? Myslíte si, že dokážete najít správné odpovědi na tento IQ test? Měli byste vědět, že k úspěchu v této nové intelektuální hádance bude zapotřebí dobrá úroveň soustředění a vize. V krátkém časovém úseku musíte najít zejména skryté rozdíly. Pokud si myslíte, že to zvládnete, zjistěte, jak test funguje a jaké snímky můžete porovnat.

Řešení testu IQ: pravidla hry

Stejně jako u některých našich testů IQ je i v tomto testu třeba najít prvky, které odlišují dvě kresby na obrázku. V tomto případě máte obrázek ženy, která spokojeně zalévá své květináče.

Mezi čísly umístěnými vedle sebe jsou stále 3 rozdíly. Musíte je najít. Zní to jednoduše. Musíte to však udělat do 30 sekund. Tento časový limit byl nastaven tak, aby lépe stimuloval vaše neurony a oči. Časový tlak umožňuje lépe vyhodnotit vaši bdělost, reaktivitu a zejména ostrost zraku. Hra je tak obtížnější, ale také zajímavější.

Přečtěte si také  IQ test: Jaký je přesný počet trojúhelníků, které vidíte na tomto obrázku?

Abyste byli úspěšní, musíte se dostat do kondice. Snažte se dostat na klidné místo, abyste dosáhli optimálního soustředění. Nenechte se rušit žádnými rušivými vlivy. Snadněji tak najdete to, co se skrývá.

Odpovědi na IQ test: uspěli jste?

Podařilo se vám po 30 sekundách najít rozdíly? Pokud ano, můžete být na sebe hrdí. To znamená, že máte dobrou úroveň inteligence. Pokud ne, není se čeho obávat. Neurčuje vaše intelektuální schopnosti. Stačí, aby si váš mozek na tento druh cvičení zvykl, a můžete si být jisti, že další testy zvládnete na výbornou.

Odpovědi na tento IQ test najdete níže. Všechny rozdíly se skrývají v květináčích. Zleva doprava: první odlišnost je pod žlutými střepy: vzadu je květ, který je na jednom obrázku žlutý a na druhém růžový. Přesuňte se doprava, k druhému hrnci. V popředí je růžový květ, který má na jednom snímku větší žlutý pestík. Nakonec se pozorně podívejte na listy kolem květináče vpravo, na jednom z obrázků jeden chybí.

Přečtěte si také  Matematický úkol: Vyřešte rovnici za méně než 60 sekund přesunutím pouze dvou zápalek.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.