Home » IQ test: Je ta žena s hranatým obličejem divná? Super úžasné, pokud víte, jaké jsou jejich 3 rozdíly!

IQ test: Je ta žena s hranatým obličejem divná? Super úžasné, pokud víte, jaké jsou jejich 3 rozdíly!

Testy IQ mohou projít nejen géniové. Zamyslete se znovu! Například u této intelektuální výzvy máte šanci uspět, pokud se soustředíte. Musíte si dát tu práci, abyste zabili čas a především zhodnotili své intelektuální schopnosti. Stačí porovnat dva obrázky a rozlišit rozdíly mezi nimi.

Koncept testu IQ: co musíte udělat

Pokud jste zvyklí hrát naše hry nebo absolvovat testy IQ, nebudete mít problém s absolvováním tohoto testu. Tato intelektuální výzva spočívá v porovnávání dvou víceméně stejných obrázků. Každý z nich představuje ilustraci čtyř ženských postav s tvářemi, z nichž každá drží dárek. Musíte je pečlivě pozorovat a najít tři prvky, které je odlišují. Jedná se o velmi obyčejnou a zábavnou hru. Navíc se hraje snadno, pokud máte dobrý zrak.

Přesto hru trochu ztížíme tím, že omezíme dobu hledání na 13 sekund. Tento časový limit usnadní posouzení vaší zrakové ostrosti a pozorovacích schopností.

Přečtěte si také  Tato dvě znamení zvěrokruhu čeká v srpnu 2023 kouzelná romance!

Naše tipy pro tento IQ test

Pokud se vám někdy zdá, že tento IQ test nedokážete vyřešit v časovém limitu, dejte si malou nápovědu. Ze tří nalezených rozdílů je jeden podobný mladé ženě v šedém oblečení. S touto malou nápovědou využijte své vteřiny moudře a překvapte sami sebe.

Snažte se více soustředit a izolujte se od všech hluků a rušivých vlivů. Díky tomu budete moci lépe využívat své intelektuální schopnosti.

Řešení testu IQ

Myslíte si, že jste našli 3 rozdíly? Navzdory nápovědě se vám nepodařilo najít místo, kde se tyto odlišnosti nacházejí? Níže naleznete řešení této zpravodajské výzvy.

Jak jsme již řekli, první rozdíl je na dámě v šedém oblečení. Když se pozorně podíváte na třásně jejích vlasů, zjistíte první odlišnost. Otočte pohled na levou stranu obrázku. V pozadí je hvězda pod rukou černovlasé ženy. Na jednom snímku je modrá a na druhém růžová. Pak jděte dál dolů. Podívejte se na dárek ve tvaru srdce, který drží třetí žena. Luk se zřetelně liší.

Přečtěte si také  Tato 4 znamení zvěrokruhu zažijí nevídané štěstí!

Pokud vás tento test podnítil, podělte se o něj se svými přáteli a rodinou a neváhejte objevit naše další výzvy.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.