Home » IQ test: Jste génius? Pokud jste opravdu pozorní a pečliví, čápa na obrázku určitě najdete.

IQ test: Jste génius? Pokud jste opravdu pozorní a pečliví, čápa na obrázku určitě najdete.

V tomto dalším testu IQ vás vyzýváme, abyste měli oči otevřené. Jedná se o vizuální úkol, ve kterém máte najít čápa ukrytého v bažině. Upozorňujeme vás však, že se jedná o obtížný test, který by na první pohled zvládl jen génius. Tento test vyžaduje inteligenci a dobrý pozorovací talent. Díky těmto vlastnostem budete mít šanci uspět v co nejkratší době. Pokud se cítíte připraveni vyzkoušet své schopnosti, podívejte se na obrázek níže.

Co musíte udělat, abyste úspěšně absolvovali tento IQ test

Cílem tohoto IQ testu je najít jeřába nebo čápa, který je maskován mezi rákosím a vysokou trávou v bažině. Jedná se o skutečnou fotografii se spoustou detailů, která hledání ptáka trochu ztěžuje. Na první pohled je obrázek matoucí. Je těžké uvěřit, že by v tomto prostředí mohl být čáp. Na obrázku je však jeden. Abyste ji našli, musíte se soustředit a být velmi opatrní. K tomu je nejlepší být na klidném místě, bez hluku a rušivých vlivů, které by vás rozptylovaly. Čím méně času vám hledání zvířete zabere, tím více to prokáže vaši inteligenci.

Přečtěte si také  Podívejte se na naše nejlepší zahradnické tipy a nezbytnosti pro úspěšnou zeleninovou zahradu v letošním roce.

Nenašli jste toho ptáka? Zjistěte odpověď

Pokud se vám podařilo najít jeřáb na fotografii, znamená to, že jste pečlivý člověk s velkou inteligencí. Úspěch v tomto úkolu prokáže vaše velké schopnosti soustředění.

Na druhou stranu, bez ohledu na to, kolik času jste tomu věnovali, se vám nepodařilo najít velkého ptáka? To není problém. Musíte jen trénovat svůj zrak a lépe soustředit pozornost. Za tímto účelem můžete trénovat své oči a mozek tím, že vyzkoušíte naše další testy IQ. To vám umožní zvyknout si na tento druh vizuální hádanky a zvýšit své kognitivní schopnosti. Jakmile budete spokojeni, můžete tento test zopakovat a vyhledat jeřáb.

V opačném případě vám sdělíme polohu ptáka. Uprostřed obrázku je vodní cesta. Jděte po ní a dávejte pozor na trávu vlevo. Těsně předtím, než se dostanete na spodní část obrázku se stromy, uvidíte čápa, který se skrývá mezi vysokou trávou.

Přečtěte si také  Tyto 4 znamení zvěrokruhu čekají v říjnu skvělé věci!

Pokud vás tento test nadchl, vyzýváme vás, abyste se o něj podělili se svými přáteli a rodinou a vyzvali je k otestování jejich intelektuálních schopností.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.