Home » IQ test: jste si jistí, že jste pozorní? Kolem této osoby je více než 2 rozdíly. Podívejte se rychle za 7 sekund.

IQ test: jste si jistí, že jste pozorní? Kolem této osoby je více než 2 rozdíly. Podívejte se rychle za 7 sekund.

Tento IQ test je vizuální výzvou, která prověří vaše zrakové schopnosti. Ukáže vám, jak jste všímaví a zda máte dostatečně bystré oko, abyste našli skryté předměty. V tomto úkolu musíte porovnat dva téměř stejné obrázky a najít mezi nimi rozdíly. Je to snadné jako facka, ale nenechte se zmást vzhledem. V závislosti na vašich schopnostech můžete mít určité potíže s úspěchem. Níže se dozvíte, co musíte udělat, abyste uspěli.

Pravidla hry: co musíte udělat, abyste prošli testem IQ

V této vizuální výzvě máte obrázek se dvěma téměř stejnými postavami vedle sebe. Na každé z nich je muž, který upadl po uklouznutí na banánové slupce. Podívejte se pozorně na oba obrázky a uvidíte, že si nejsou zcela podobné. Odlišuje je pět detailů, ne jen dva.

Těchto 5 rozdílů pak musíte najít za pouhých 7 sekund. Časové omezení hru ztěžuje. To je také důvod, proč tento test zvládla pouze 2 % vyzyvatelů. Budete jedním z nich? Chcete-li to zjistit, jděte na to.

Přečtěte si také  Matematický logický test: Přesuňte 3 zápalky a vyřešte rovnici správně do 20 sekund!

Naše malé tipy, než začnete

Před zahájením odpočítávání je důležité se dostat do správné kondice, abyste měli co největší šanci test IQ zvládnout. Izolujte se. Abyste se maximálně soustředili, držte se dál od všech zdrojů hluku a rozptýlení. To vám umožní být při řešení úkolu jasnější a pohotovější. Abyste si zlepšili své zrakové schopnosti, můžete hrát jedním okem. Zakrytím jednoho z nich pro vás bude snazší rozlišit drobné rozdíly mezi oběma čísly. Pokud jste připraveni, můžete začít.

Odpověď na test IQ: uspěli jste?

Našli jste 5 rozdílů na obrázku během povolených 7 sekund? Pokud jste to neudělali, je to v pořádku. Poskytneme vám odpovědi, abyste příště mohli lépe pracovat na svých smyslech.

První detail, který dělá chybu, je sklo ve vzduchu. Druhý je ukrytý v mužových zubech. Chybí zde jeden prvek. Třetí je v ohnutém koleni. Čtvrtý se nachází v odrazu telefonu. Poslední je chybějící kámen pod mužovou nataženou nohou.

Přečtěte si také  Logická výzva: otestujte své IQ a najděte kód za méně než 30 sekund!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.