Home » IQ test: Jste skutečný pozorovatel, pokud najdete 5 rozdílů na těchto obrázcích lidí v autech.

IQ test: Jste skutečný pozorovatel, pokud najdete 5 rozdílů na těchto obrázcích lidí v autech.

Test vizuální osobnosti je způsob, jak posoudit vizuální vnímání, reaktivitu a pozorovací schopnosti. Pomocí tohoto IQ testu, který spočívá v nalezení 5 rozdílů na 2 stejných fotografiích, budete moci lépe určit, zda máte dobrý pozorovací smysl, či nikoli. Cílem je najít rozdíly rychle, do 20 sekund. Na fotografiích je muž v autě, někdy červeném, jindy oranžovém. Zvedne ruku a usměje se. Scéna se odehrává na pozadí zelených stromů a pomerančovníků.

Objevte 5 rozdílů:

Z pěti rozdílů mezi oběma fotografiemi je na pravé fotografii mrak nad zeleným stromem menší. Druhým rozdílem je list na kmeni pomerančovníku, který je méně skloněný. Na zeleném můstku řidiče je loketní podložka. Čtvrtým rozdílem je list pod vozem. Posledním rozdílem je absence trávy v zadní části vozu.

Před provedením vizuálního testu IQ je důležité být uvolněný, abyste se mohli soustředit. Na první pohled vypadají obrázky stejně. Když se ale podíváte na každý detail stromů, auta, muže a ostatních věcí, uvidíte 5 rozdílů, které musíte najít během 20 sekund. Někteří lidé je mohou detekovat více či méně než 20 sekund. Ostatní je neuvidí.

Přečtěte si také  IQ test: Tento úkol je třeba vyřešit za 40 sekund, ale zvládnou ho jen ti nejlepší.

Osobnostní rysy dobrého pozorovatele

Člověk, který dokáže rozpoznat 5 rozdílů mezi 2 fotografiemi, je přizpůsobivý a snadno předvídá situace. Umí být kreativní a dokáže najít řešení na míru, zejména v profesionálním prostředí. Dobrý pozorovatel má smysl pro pozorování, takže si snadno všimne jednoho prvku mezi mnoha jinými.

Jak se dobrý pozorovatel chová k ostatním

Pozorovatel lépe porozumí vnitřním mechanismům, osobnosti a osobnosti svého partnera. Nesoudí, ale ptají se na změny a chování.

A co člověk, který nenašel 5 rozdílů?

Pokud člověk nenajde 5 rozdílů, je důležité pracovat na schopnosti soustředit se, aby se rozvíjel smysl pro pozorování. Tento vizuální IQ test je myšlenková hra, která trénuje kognitivní a percepční schopnosti. Stimuluje také mozek tím, že zlepšuje koncentraci a vhled. Svým způsobem je to časově náročná hra, která vám umožní se bavit a užívat si hledání rozdílů.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.