Home » IQ test: Kde je skrytý tygr? Pouze 1 % z nich dokázalo najít druhou kočku do 5 sekund.

IQ test: Kde je skrytý tygr? Pouze 1 % z nich dokázalo najít druhou kočku do 5 sekund.

Chcete zjistit svou skutečnou úroveň inteligence? Váš čas nadešel! V optické soutěži tohoto týdne budete muset využít všechny své smysly a dovednosti. Je tak náročný, že ho ve stanoveném čase zvládlo pouze 1 % účastníků. Jste připraveni na EXTRÉMNÍ virový test?

Poznáte skrytého tygra?

Zde je vizuální výzva, která vzala sociální sítě útokem. Důvod? Fascinovala je iluze a triky obrazu. Odpověď je tak nečekaná, že donutila více než 90 % uživatelů vzdát se.

Vaším úkolem bude najít tygra ukrytého na obrázku. I když je zřejmé, že hlavním hrdinou ilustrace je kočka, jen „zkušené“ oko dokáže rozpoznat jinou kočku, která se na záhadném obrázku maskuje. Na jeho identifikaci máte 5 sekund: spusťte hodiny!
Pouze 4 % z nich se podařilo překonat

Time out! Chcete se podívat znovu? Žádný problém, ale budou to jen další 3 sekundy, protože pro skutečný mozek je 8 sekund více než dost. Dávejte pozor a pamatujte si: musíte vidět pouze tygra. Pochopili jste nápovědu? Pospěšte si a zkuste to znovu.

Přečtěte si také  IQ test: Géniové budou vyzváni! Najdete číslo 6? Ukažte svůj smysl pro detail a pozorovací schopnosti.

Stále na to nemůžete přijít? Nebojte se, k úspěchu v tomto druhu vizuální výzvy je nutný neustálý trénink. Odpověď byla doslova napsána: na pruzích na zadní straně můžete přečíst slovo „tygr“. Zbytek prostředí se vás jen snaží oklamat. Čekali jste to?

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.