Home » IQ test: Kdo je upír? 99 % lidí tuto hádanku nezvládne na první pokus.

IQ test: Kdo je upír? 99 % lidí tuto hádanku nezvládne na první pokus.

Využijte všechny své vizuální dovednosti k vyluštění této zapeklité hádanky, která právě koluje po sociálních sítích. K vyřešení tohoto cvičení se musíte držet dál od rozptýlení – dokažte, že jste suchar!

Kdo je upír?

Abyste tento úkol vyřešili, nesmíte se rozptylovat, protože máte pouze 7 sekund na to, abyste zjistili, který ze dvou mužů je upír. Začínáme za 3, 2, 1!

Víme, že tento test je téměř příliš obtížný, ale musíme uznat, že jste velmi odvážný člověk. Pokud chcete vědět, jak blízko jste byli k výhře, přečtěte si následující odstavec.

Víte, kdo je upír?

Tento vizuální hlavolam je považován za neřešitelný a projít jím dokáží jen lidé s vysokou úrovní inteligence. Pokud se vám tato virální výzva líbila, sdílejte ji na svých sociálních sítích.

ODPOVĚĎ: Muž s červenýma očima je upír a předstírá, že je lékař, aby se mohl dostat ke zraněnému muži.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.