Home » IQ test: Kolik čtverců vidíte na tomto obrázku?

IQ test: Kolik čtverců vidíte na tomto obrázku?

Každý den hledají tisíce uživatelů na internetu hry, testy a hádanky pro ukrácení času. Tyto zábavy jsou rozšířené a prospěšné pro mozek. Dnes budete mít příležitost otestovat své vizuální a jiné schopnosti pomocí těchto logických hádanek. Vyžadují pouze vaši intuici a uvažování. Teď je řada na vás!

Jak tuto hádanku vyřešit?

Máte rádi vizuální výzvy? Máte štěstí, protože tentokrát budete muset najít všechny čtverce, které jsou ukryty na obrázku. Časový limit je pouze 10 sekund. Zvládnete to? Tato hádanka je méně složitá. Odložte všechny rušivé vlivy a soustřeďte se!

Podařilo se vám zjistit přesný počet čtverečků na tomto obrázku? Pokud se tak ani po několika vteřinách nestalo, naleznete řešení v následujících řádcích. Pomocí odpovědi si také můžete ověřit, zda byla vaše odpověď správná.

Řešení vizuální hádanky

Pokud správně počítáte, je na obrázku 15 čtverců. Nejprve zkontrolujte ty, které jsou podbarveny zeleně. Najdete zde 5 malých zelených čtverečků. Poté pokračujte růžově zbarvenými čtverci. Pokud budete pečlivě počítat, najdete obvykle 5 velké růžové čtverce. Pak jsou zde další 4 růžové čtverce s menšími tvary. Nakonec velký modrý čtverec. Celkem je na obrázku 15 čtverců.

Přečtěte si také  4 nejdominantnější astrologická znamení!

Podařilo se vám najít čtverce na tomto obrázku?

Gratulujeme! Vaše odpověď na tuto vizuální hádanku byla správná. Jste chytrý člověk, protože mnoho lidí v tomto vizuálním testu neuspělo. Tato vlastnost vám bude dobře sloužit po celý život.

Pokud jste však na tomto obrázku nenašli správnou odpověď nebo přesný počet čtverců, nezoufejte. Máme velký výběr podobných logických hádanek. Zkuste to znovu a zároveň se bavte. Kromě toho si můžete vybrat z mnoha témat. Můžete dokonce začít s méně složitými hádankami a postupně zvyšovat obtížnost.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.