Home » IQ test: Kolik děr vidíte v klobouku? Pozor na past!

IQ test: Kolik děr vidíte v klobouku? Pozor na past!

Rychlost myšlení je v každodenním životě skutečnou výhodou. Pro správné rozhodování a volbu je důležité umět včas reagovat na informace, které obdržíte nebo vnímáte. Jste schopni rychle reagovat na informace, které vám vysílají oči? To si dnes vyzkoušíme! Je na vás, abyste dokázali, že to dokážete!

Vizuální test: „Kolik děr je v klobouku?

Kromě výjimečné rychlosti myšlení musíte mít také dobré vizuální rozlišování, abyste vyřešili tuto vizuální hádanku! Myslíte si, že to zvládnete snadno?

Zde je váš vizuální úkol: níže najdete obrázek klobouku. Máte 7 vteřin na to, abyste si ji pozorně prohlédli a spočítali počet děr.

© Finefish

Buďte opatrní, nesmíte mít o vteřinu více nebo podvádět. Proto se před začátkem nezapomeňte co nejvíce soustředit a odejít od všech možných rušivých vlivů. Jste připraveni? Teď je řada na vás!

Přečtěte si také  IQ Test: Dokážete najít hodnotu otazníku tohoto IQ testu za 60 sekund?

IQ test: odpověď na vizuální test

Sedm vteřin vypršelo! Myslíte si, že máte správnou odpověď? Mnoho lidí uvedlo náhodné číslo. Doufáme, že to není váš případ a že jste s odpovědí nespěchali, ale měli jste čas si odpověď dobře promyslet!

Zde vám prozradíme řešení tohoto IQ testu:

Řešení:

Ve skutečnosti jsou na klobouku celkem 3 díry! První je ta, kterou vidíte přímo při pohledu na obrázek. Druhý je na druhé straně, na opačné straně než první otvor, protože jak se sami přesvědčíte, přes klobouk je vidět pozadí obrázku. To znamená, že na této straně je díra! A konečně třetí otvor je běžný otvor, který mají všechny klobouky. Jedná se o otvor pod kloboukem, do kterého vstupuje hlava.

Gratulujeme, pokud jste našli správné číslo, samozřejmě s logickým vysvětlením! Tento vizuální test vyřešilo jen málo z vás! Pokud jste neuhodli správnou odpověď, nezoufejte. Tento test je opravdu obtížný. Pokud však chcete zlepšit své vizuálně-kognitivní schopnosti, nezapomeňte pravidelně cvičit! Zlepšete své vizuální a kognitivní reflexy pomocí dalších vizuálních výzev!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.