Home » IQ test: Kolik kruhů je na obrázku? Je to dost nepřehledné, ale najdete to.

IQ test: Kolik kruhů je na obrázku? Je to dost nepřehledné, ale najdete to.

Mezi vaší inteligencí a vizí existuje úzký vztah. To se pokusíme prokázat tímto IQ testem. Čím více jsou vaše oči propojeny s mozkem, tím vyšší je vaše inteligence. Uvědomte si, že tato hádanka může vést k záměně, proto dávejte pozor. Nezapomeňte také, že mnoho lidí tuto výzvu nezvládlo. Chtěli byste být jedním z nich?

Jak vyřešit tento IQ test?

Nejprve si pozorně prohlédněte obrázek níže. Vaším úkolem je pak najít kruhy, které jsou na obrázku ukryty. Vzhledem k tomu, že není stanoven žádný časový limit, můžete se věnovat každému detailu. Soustřeďte se co nejvíce, abyste měli co největší šanci na úspěch. Při řešení této vizuální hádanky se nenechte rozptylovat vnějšími vlivy.

Odpověď: počet koleček na fotografii

Na první pohled se nezdá, že by fotografie měla kruhové tvary. Zdá se, že zobrazuje pouze obdélníkové obrazce. Když se však podíváte pozorně, uvidíte kruhy. Na obrázku je 24 kruhů. Jsou umístěny mezi obdélníky na obrázku. Abyste si udělali představu, podívejte se na odpověď níže. Kruhy jsou vybarveny modře.

Přečtěte si také  IQ test: Patříte mezi génie, kteří dokážou najít nádobu, která se naplní jako první za 30 sekund?

Podařilo se vám najít všech 24 kruhů?

Úspěšné absolvování tohoto testu IQ svědčí o tom, že jste velmi inteligentní člověk. Vaše oči pracují dobře a jsou úzce propojeny s mozkem. Nenechají se také ovlivnit jednoduchými iluzemi. Na druhou stranu, pokud se vám to nepodařilo, může to být způsobeno tím, že vaše soustředění nebylo optimální. Může se také stát, že jste nebyli dostatečně vyškoleni. Může se také jednat o zhoršený zrak.

Objevte vzrušující IQ testy na našich stránkách

Pokud se vám podařilo vyřešit předchozí hádanku, neváhejte vyzkoušet své možnosti a vyřešit další, ještě složitější úkoly. Na našich stránkách jich je hned několik. Obvykle se věnují několika tématům. Můžete si zbystřit mysl a vycvičit mozek, aby si na tento typ problémů zvykl. Pozvěte své přátele a příbuzné, aby se zúčastnili IQ testů a pobavili se jinak.

Přečtěte si také  IQ test: Vyřešte tento matematický hlavolam za méně než 30 sekund a stimulujte svůj mozek.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.