Home » IQ test: Která žena je v nebezpečí? Podívejte se na obrázek a použijte svou logiku.

IQ test: Která žena je v nebezpečí? Podívejte se na obrázek a použijte svou logiku.

Každý má svůj vlastní způsob vidění a interpretace věcí. Existují však situace a skutečnosti, které mají jen jedno vysvětlení a jednu logiku. Proto jim může porozumět každý, kdo má pozornou mysl. V dnešním testu IQ zjistíme, jak jste vnímaví.

Vizuální test: „Která z těchto žen je v nebezpečí?

K provedení tohoto testu IQ potřebujete mít smysl pro pozorování. Musíte si všímat každého detailu obrazu, abyste rozpoznali indicie, které vám umožní pochopit okolnosti obrazu a vyřešit tak vizuální záhadu! Jste připraveni?

Na obrázku níže jsou tři ženy při cvičení v posilovně. Dávejte pozor, protože jedna z těchto žen je skutečně v nebezpečí. Je na vás, abyste zjistili, který z nich to je!

© Finefish

IQ test: odpovědi

Jedná se o poměrně obtížný test IQ, který vyžaduje velké soustředění a pozornost, abyste dosáhli správné úvahy. Proto nebyl test časově omezen. Jak se vám dařilo? Zjistili jste, že je žena v nebezpečí, a věděli jste proč?

Přečtěte si také  Milostný horoskop pro 28. srpna 2023: Tato 3 znamení jsou obzvláště exponovaná

Je čas ověřit si, zda máte správnou odpověď!

Řešení:

V této tělocvičně se pozorně podívejte na ženu na běžeckém pásu na pravé straně. Žvýká žvýkačku. Ale ona běží. Hrozí, že ji špatně spolkne a udusí se, čímž ztratí rovnováhu na přístroji. Na tomto obrázku je tedy ona tou ženou v ohrožení.

© Finefish

Odpověděli jste správně a podali jste správné vysvětlení? Výborně! Máte bystré oko a dobře vyvinutou analytickou mysl, díky níž jste vynikající pozorovatel. Zasloužíte si být považováni za profesionály ve vizuálních výzvách! Další zajímavé IQ testy na vás čekají na našich stránkách! Neváhejte se podívat!

Pokud se vám to nepodaří, nenechte se odradit. Stačí, když budete citlivější na drobné detaily. Naštěstí vám můžeme pomoci: Pravidelně stimulujte svůj zrak a mozek pomocí našich různých zrakových testů. Musíte se naučit pozorovat a dávat pozor. Abyste se motivovali, můžete s sebou vzít i všechny své přátele a rodinu!

Přečtěte si také  Objevte příznivé znamení pro Yin Earth Taurus: Týden prosperity pro Draka, Opici a Kohouta od 18. do 24. září 2023.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.