Home » IQ test: Kteří muži podle vás odmítají ženy řečí těla?

IQ test: Kteří muži podle vás odmítají ženy řečí těla?

Intelektuální schopnosti jsou často spojovány s tím, jak vnímáme vše kolem sebe. Přímo souvisí také se způsobem, jakým analyzujeme situace. Proto jsme pro vás připravili tento test IQ. Přijdete na správnou odpověď?

Jak vyřešit tento IQ test?

Podívejte se na obrázek tří mužů, z nichž každý má jiný postoj. Vaším úkolem je zjistit, který z nich odmítá ženy řečí těla. Není třeba spěchat, protože není stanoven žádný časový limit. Proto se hluboce zamyslete a soustřeďte. Uvědomte si, že máte povolen pouze jeden pokus. Pro absolvování tohoto testu IQ se umístěte na klidné a pohodlné místo.

Muž s rukama za pasem (číslo 1)

Tento postoj není náhodný. Ženám to podvědomě vysílá signál. Jinými slovy to znamená, že ženy mohou mít všechno. Je to druh pozvání.

Muž v obleku (číslo 2)

Držení kravaty jasně naznačuje, že muž je sebevědomý. Chce, aby ho ženy vnímaly jako atraktivního a charismatického. To výslovně znamená, že si do života pouští ženy.

Přečtěte si také  IQ test: Která láhev bude plná jako první? Tento úkol zvládnete za méně než 15 sekund

Muž se zkříženýma nohama (číslo 3)

Jedná se o nesobecký postoj, protože má zkřížené nohy a ohnuté tělo. To ukazuje, že nechce ženu ani jinou osobu ve svém životě. Tento postoj je řešením této hádanky.

Správná odpověď: Muž číslo 3. Je zřejmé, že je to on, kdo nepřijímá žádnou osobu do svého života.

Našli jste správnou odpověď?

To, že jste na tuto otázku odpověděli správně, svědčí o tom, že jste velmi inteligentní člověk. Máte nadprůměrné IQ. Pokud se vám to však nepodařilo, měli byste si procvičit jiné úkoly. Na našich stránkách jich je několik a můžete začít těmi nejjednoduššími.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.