Home » IQ test: Který z těchto dvou mužů lže? Pomozte úřadům najít vandala v restauraci!

IQ test: Který z těchto dvou mužů lže? Pomozte úřadům najít vandala v restauraci!

Tento IQ test je vizuální hádankou, která prověří vaše pozorovací schopnosti. Prověří vaše analytické schopnosti. Pokud jste dobří v dedukci a uvažování, bude pro vás tento vizuální test hračkou!

Který z těchto dvou mužů zničil restauraci?

Dobrá argumentace vám pomůže pochopit realitu a fakta. Dnes musíte použít induktivní a deduktivní uvažování, abyste rychle vyřešili tuto vizuální hádanku. Zvládnete to?

Až budete připraveni, podívejte se na obrázek dvou mužů, kteří se hádají. Oba jsou přesvědčeni, že se zničením restaurace nemají nic společného. Je jasné, že nechtějí být stíháni úřady. Jeden z nich však musí být zodpovědný. Proto musíte zjistit, kdo lže a kdo je nevinný! K tomu musíte najít důkazy, že jeden z těchto mužů je vinen. Je to na vás!

Pro zpestření hry si spočítejte, jak dlouho vám trvalo vyřešit hádanku! Pokud se vám podaří správně odpovědět za méně než 10 sekund, znamená to, že jste pečlivý člověk.

Přečtěte si také  29 augustus 2023: deze 3 tekens zullen een productieve dag hebben!

IQ test: Odpovědi na test

Uhodli jste, kdo z těchto dvou mužů lhal? Gratulujeme! Máte dobré argumentační schopnosti a smysl pro pozorování. Pokud jste odpověděli za méně než 10 sekund, gratulujeme vám, protože máte pečlivou mysl!

Pokud se vám naopak nepodařilo správně odpovědět, ukážeme vám řešení níže. A nezapomeňte, že vaše dovednosti se rozvíjejí praxí.

Řešení:

Lhář je muž vpravo, ten vmodré košili. Je majitelem modrého vozu, který je zodpovědný za škodu v restauraci. Jak to můžeme dokázat? Podívejte se na stopy pneumatik před domem, vypadají jako žebra kol modrého auta! Máme viníka!

Pokud se vám tato vizuální hádanka líbila, neváhejte se o ni podělit se svými přáteli!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.