Home » IQ test: Máte 30 sekund na to, abyste na obrázcích identifikovali 5 chyb. Poté musíte postoupit!

IQ test: Máte 30 sekund na to, abyste na obrázcích identifikovali 5 chyb. Poté musíte postoupit!

Dnes vás vyzveme k této vizuální hře. Námi nabízený IQ test vás nejen pobaví, ale také určí vaši rychlost myšlení a postřehu a soustředění. Jste připraveni na dnešní výzvu?

Vizuální test: „Najděte 5 rozdílů mezi těmito obrázky“.

Časově omezená hra s chybami je skvělým způsobem, jak si zlepšit postřeh a vizuální paměť. Jedná se také o účinnou koncentrační aktivitu. Pokud tedy chcete v tomto zrakovém testu uspět, musíte se co nejvíce soustředit a zbystřit svou zrakovou ostrost!

Při tomto vizuálním testu si pozorně prohlédněte následující dva obrázky a určete chyby. Celkem jich je 5. Na nalezení všech máte 30 sekund!

IQ test: Odpověď na výzvu

Třicet vteřin uplynulo. Našli jste těch 5 rozdílů, nebo vám došel čas? Pokud se vám je nepodařilo odhalit před vypršením času, znamená to, že se musíte zlepšit. Nebojte se, je to možné, pokud pravidelně cvičíte s vizuálními výzvami. Uvidíte, že s praxí vás tyto IQ testy již nebudou nutit pochybovat o sobě samých!

Přečtěte si také  IQ test: jen ti nejvnímavější budou schopni najít různé kachny na tomto obrázku za 15 sekund, troufáte si?

Pokud si myslíte, že jste našli správné odpovědi, porovnejte je s níže uvedeným řešením, abyste se ujistili.

Řešení:

Na obrázku těchto dvou žen, které se stříhají, jsou chyby:

  • tvar úst sedící ženy;
  • nos ženy, která si stříhala vlasy;
  • drdol z kadeřnického drdolu;
  • délku hřebenu v kadeřníkově pravé ruce;
  • v jejím svetru.

Odpověděli jste správně? Pokud ano, gratulujeme vám! Právě jste prokázal svou inteligenci a vysoký pozorovací talent. Neváhejte a sdílejte tuto vizuální výzvu se svými přáteli a rodinou, abyste otestovali jejich zrak a IQ!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.