Home » IQ test: Na nalezení skryté postavy máte 5 vteřin: 93 % soutěžících tuto výzvu nezvládlo.

IQ test: Na nalezení skryté postavy máte 5 vteřin: 93 % soutěžících tuto výzvu nezvládlo.

Vždycky jste věřili, že vaše mysl nemá žádné hranice? Vyzkoušejte si svůj zrak a všechny smysly s výzvou, která se stala virální na sociálních sítích. Proč? Vzhledem k její mimořádné složitosti našlo odpověď pouze 7 % účastníků.

Poznáte skrytý předmět?

Dnešní úkol vychází ze známé ilustrace. Jeho velký úspěch je dán jeho schopností skrývat prvky uvnitř jiných prvků. Jakési „kouzlo“ pro naše oči, můžete překonat tento fascinující trik? Je čas to zjistit.

Recuerda que solo 7 de cada 100 personas han podido superar este reto extremo. | Fuente: Acertijos y pluzzes.

Vaším úkolem je najít postavu ukrytou na obrázku. Chcete nápovědu? V asijské kultuře je to slavný bojovník. Na pokus o správnou odpověď máte pouze 5 sekund. Jste připraveni? Spusťte hodiny!

93 % neuspělo

Time out! Hodiny již dosáhly nuly. Došel vám čas? Nezapomeňte, že to můžete zkusit znovu, ale už se nebudete moci chlubit tím, že jste patřili mezi 7 % vybraných, kterým se to podařilo vyřešit. To je velké „tajemství“ fotografie.

Přečtěte si také  IQ test: Jaká je jediná chyba v této scéně? Máte jen 7 sekund na to, abyste to zjistili

Abyste mohli identifikovat skrytý předmět, musíte – doslova – otočit hlavou. Otočte obrázek a uvidíte samuraje se zkříženýma nohama a v typickém kostýmu. Jste překvapeni? Je to jen otázka praxe!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.