Home » IQ test: Na večírku je zloděj. Poznáte ho v této vizuální soutěži?

IQ test: Na večírku je zloděj. Poznáte ho v této vizuální soutěži?

Pokud se vám podařilo najít kostky ukryté mezi sýrem a myšmiv posledním vizuálním úkolu. Nyní je čas zúčastnit se další zkoušky vaší koncentrace, postřehu a obratnosti, abyste zjistili, co je na řadě:

Při této příležitosti budete muset najít zloděje, který je na maškarním večírku a zapadá mezi ostatní hosty. Abyste v této vizuální soutěži uspěli, musíte pečlivě sledovat všechny detaily v čase kratším než 10 sekund.

Pomocí tohoto krátkého testu zjistíte, jak rozvinuté jsou vaše silné stránky, a potvrdíte si, zda máte mimořádnou schopnost všímat si drobných detailů na první pohled. Proto se s vámi v hardmade dělíme o tento nový test.

Vizuální výzva

V tomto úkolu musíte být detektivem a najít zloděje v převleku na maškarním večírku. K tomu musíte co nejvíce zaostřit zrak, abyste tuto postavu našli během několika následujících sekund. Jste připraveni?

Přečtěte si také  IQ test: Dokážete najít srdce na obrázku za 5 sekund?

Vizuální nebo virové výzvy se staly skvělou alternativou zábavy pro uživatele, kteří si chtějí zpříjemnit volný čas testováním svých dovedností. Kromě toho je to pro vás a vaše přátele snadná a dostupná forma zábavy.

Tato výzva je navržena tak, abyste se zaměřili na všechny drobné detaily a neřídili se tím, co vidíte jako první. Jak víme, ne všechny lidi lze označit za všímavé, protože mnozí se považují za „rozptýlené“, když ztratí věci, jako jsou klíče, tužka apod. Možná však máte šanci dokázat opak a zjistit, že máte přirozený pozorovací talent.

Řešení výzvy

Pokud se vám podařilo zloděje najít, gratulujeme vám! Nyní se můžete považovat za zkušeného pozorovatele. Proto vás vyzýváme, abyste pokračovali ve zkoušení dalších vizuálních výzev MILENNIUM, k čemuž stačí kliknout ZDE .

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.