Home » IQ test: Najdete 4 rozdíly v mariáši? Na splnění této výzvy máte 7 sekund

IQ test: Najdete 4 rozdíly v mariáši? Na splnění této výzvy máte 7 sekund

Tato nová vizuální výzva se stala jednou z nejžádanějších na sociálních sítích, jako je Facebook a Instagram. Jste na to připraveni? Pokud ano, neztrácejte čas a vyzkoušejte se.

Jste připraveni ukázat svou vizuální obratnost? V této soutěži se můžete podívat, jak kapela mariachi hraje jednu ze svých písní, ale je tu několik rozdílů, které jen ti šikovní dokázali překonat v rekordním čase.

Vizuální úkol: Najděte 4 rozdíly

Váš čas nadešel! Pokuste se najít 4 rozdíly v časovém limitu 7 sekund. Potřebujete tip? Nerozptylujte se a sledujte každý detail tohoto vizuálního cvičení.
Potřebujete novou příležitost? Nebojte se, zde vám dáme dalších 5 sekund na to, abyste se pokusili najít každý z rozdílů.

Objevte 4 rozdíly v této vizuální výzvě

Odpověď: Rozdíly, které jste hledali, jsou v kytaře, nose a botách mariáše oblečeného jako mexická lebka. Zdálo se vám to složité? Stačilo se podívat na každý detail.

Přečtěte si také  Vizuální hádanka: Který obrázek je při pohledu shora správný? Vyřešte hádanku za méně než 30 sekund.

 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.