Home » IQ test: Najděte houbu ukrytou mezi medúzami

IQ test: Najděte houbu ukrytou mezi medúzami

Opět vás rádi vyzveme na novou vizuální výzvu, ve které si vyzkoušíte své mentální schopnosti a zjistíte, zda dokážete najít skrytý předmět.

Tentokrát pro vás máme obrázek od anglického optika Lenstore, který nás kupodivu vyzývá, abychom pomocí zraku našli houbu ukrytou mezi spoustou medúz, jejichž tvary jsou si velmi podobné, takže bude odyseou trefit se za méně než 15 sekund .

Najděte houbu ukrytou mezi medúzami za méně než 15 sekund.

Pokud potřebujete malou nápovědu, nebojte se, tady je: myslete na medúzy, které plavou kolem, zatímco je zasazena houba; myslete na to a máte dalších 10 sekund na pokus.

Pokud ne, nenecháme ji nedokončenou a níže vám předkládáme řešení problému, buď si ho ověřit, nebo jednou provždy zjistit, kde se houba mezi medúzami skrývá.

Přečtěte si také  Jen skutečně inteligentní člověk dokáže pochopit logiku vyplnění tohoto testu za 45 sekund.

Řešení: kde se houba skrývá mezi medúzami

Našli jste ji? Malý hřib ukrytý mezi medúzami se nacházel v záběru, který vypadá jako pozadí medúz, na jakési skále mírně vystředěné v levém horním rohu snímku.

 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.