Home » IQ test: Najděte koně ukrytého v této divočině a dokažte, jak jste chytří.

IQ test: Najděte koně ukrytého v této divočině a dokažte, jak jste chytří.

Následující test jako obvykle prověří vaše zrakové schopnosti. Spočívá v nalezení objektu v rekordním čase, tj. během několika sekund. Je nesporné, že ne všichni mají stejné schopnosti. Proto je nejvyšší čas, abyste si otestovali své IQ pomocí tohoto velmi snadného vizuálního testu. Všechny kroky vám ukážeme v následujícím textu.

Jak provést test IQ?

Tentokrát musíte být důkladní a využít všech svých pozorovacích schopností. Na obrázku níže musíte odhalit koně, který se skrývá v divokém lese. Podívejte se pozorně na obrázek a buďte připraveni najít koně za pouhých 8 sekund. Vezměte si s sebou časovač, abyste mohli přesně měřit čas.

 

Budete patřit k těm, kteří mají orlí zrak? Ověřte si svou odpověď pomocí tohoto řešení, které vám prozradíme níže. Pokud ne, podívejte se na tuto nápovědu.

Malá nápověda?

Věnujte větší pozornost levé straně obrázku a všimněte si jiné barvy pouště. Je to hotové? Našli jste řešení? Pojďme si společně ověřit, zda je vaše odpověď správná.

Přečtěte si také  Ponořte se do mystického vesmíru: astrologické předpovědi a tarot na 16. října 2023 pro každé znamení zvěrokruhu!

Odpověď: přesná poloha koně na obrázku.

Pro ty, kteří ho v časovém limitu nenašli, je kůň skryt na levé straně obrázku. Jak jsme vám řekli v nápovědě výše, jedná se o divokého černého koně stojícího vedle malého stromu. Viděli jste ji? Označili jsme ji červeně, abyste ji mohli snadno identifikovat.

Našli jste správnou odpověď?

Gratuluji, jste velmi inteligentní a pečlivý. Nic vám neunikne. K dispozici jsou různé testy tohoto druhu a my vás vyzýváme, abyste předvedli své vizuální schopnosti a vyzkoušeli složitější a obtížnější hádanky. Neváhejte otestovat svůj limit provedením dalších testů.

Nenašli jste správnou odpověď?

Podobné testy mohou být pro některé lidi obtížné. Ale nebojte se, na webu na vás čeká řada testů a kvízů. Snažte se prozkoumat své schopnosti pomocí méně náročných testů nebo testů s kratším časovým rozsahem. Při tréninku získáte více zkušeností. Tímto způsobem můžete vyzvat nejlepší účastníky.

Přečtěte si také  IQ test: Najdete v této vizuální hádance stranu kostky se dvěma tečkami?

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.