Home » IQ test: Najděte rybu a staňte se nejchytřejším člověkem, 99 % se o to nepokusilo.

IQ test: Najděte rybu a staňte se nejchytřejším člověkem, 99 % se o to nepokusilo.

Nejkomplexnější vizuální výzvy na internetu najdete v aplikaci Finefish. Tentokrát vás vyzveme k vyřešení tohoto úžasného mentálního cvičení. Jak to zvládnete? Dávejte pozor, ale především musíte zbystřit zrak. Myslíte si, že jste dost chytří? Dokažte to hned!

Vizuální výzva z tohoto týdne vyvolala u tisíců uživatelů internetu pozdvižení a označili test za „noční můru“. Jste připraveni? Máme pochybnosti, ale věříme ve vaše schopnosti – čas se nezastaví! Jděte do toho!

Najděte domácího mazlíčka starého muže

Pokud jste se dostali až sem, měli byste vědět, že následující vizuální úkol není snadné vyřešit, protože 99 % uživatelů, kteří se o to pokusili, se nedokázalo ani přiblížit správné odpovědi. Nejprve si musíte vyčistit mysl a vyhnout se jakémukoli rozptylování, teprve pak se můžete dostat k řešení. Jste připraveni? Pokud ano, jděte do toho!

Přečtěte si také  IQ test: uhodněte třímístný kód do 20 sekund a dokažte, že jste génius!

Připravte si stopky a nezapomeňte, že na nalezení tohoto stařičkého vodního zvířete máte maximálně 5 sekund – věřte svým schopnostem, protože na nich bude záviset váš úspěch!

Kde je starcova ryba?

Pokud jste se dostali až do této fáze, je pravděpodobné, že si chcete odpověď ověřit, nebo jste si ji neověřili a chcete znát odpověď, takže se nebojte.
Řešení:

Když se podíváte pozorněji, na nohách pohovky je silueta ošklivé ryby starého muže. Viděli jste ji? Zkontrolujte to znovu a hned to zjistíte.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.