Home » IQ test: Najděte skrytého ducha v této vizuální výzvě pro experty za méně než 15 sekund!

IQ test: Najděte skrytého ducha v této vizuální výzvě pro experty za méně než 15 sekund!

Vizuální výzvy slouží k procvičení mysli, protože představují velkou výzvu k abstrahování obrazů a nalezení pečlivě skrytých prvků. Tentokrát pro vás máme jednu, která vás potrápí, zejména proto, že ji musíte vyřešit do 15 sekund.

Zanecháváme vám příběh ilustrace: „Pete ztratil svůj duch zvířecího listu. Dokážete ji najít? Za ním vidíme spoustu myší, které si hrají mezi sýrem a stromy… a právě mezi nimi se nachází zmíněný malý duch. Celý obrázek si prohlédněte níže:

Řešení: kde je skrytý duch?

Pokud jste došli až sem, je to proto, že chcete znát nebo si ověřit správnou odpověď, a my vám sdělujeme, že se nacházela v levém dolním sektoru obrázku, přesněji mezi tímto a stromem níže.
Abychom byli přesnější, ponecháváme zde grafickou odpověď .

To je pro dnešek vše, ale zveme vás, abyste si vyzkoušeli další vizuální výzvy, které se vám jistě budou líbit.

Přečtěte si také  IQ test: Super matoucí, najdete chybějící čísla? Prokažte svou inteligenci.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.