Home » IQ test: Otestujte si svůj zrak zábavnou formou pomocí kvízu. Který z těchto ptáků se liší od ostatních?

IQ test: Otestujte si svůj zrak zábavnou formou pomocí kvízu. Který z těchto ptáků se liší od ostatních?

Řešení mozkových a zrakových výzev čas od času skutečně pomáhá zlepšit úroveň koncentrace, rychlost myšlení a ostrost vidění.

Chtěli byste si otestovat svůj zrak a využít výhod zrakových testů pro váš mozek?

Pak vám doporučujeme vyřešit dnešní zrakový kvíz. Udělejte si pohodlí a připravte se na několik minut procvičit svůj mozek!

Vizuální test: „Který z těchto ptáků se liší od ostatních?

Dnešní vizuální úkol prověří vaši zrakovou ostrost a soustředění. Abyste tento test zvládli, musíte se do hry plně soustředit. Myslíte si, že nás dokážete ohromit? Dokažte to tím, že se zúčastníte této výzvy!

Vaším úkolem je najít jediného ptáka na tomto obrázku, který nevypadá jako žádný jiný.

© Finefish

 

Na první pohled vypadají všichni ptáčci stejně, ale ve skutečnosti se v tomto hejnu schoval jeden ptáček, který se od ostatních liší.

Přečtěte si také  IQ test: jen málokdo zvládne tuto matematickou úlohu se zápalkami za méně než 25 sekund. A co vy?

Pak máte 15 sekund na to, abyste si pozorně prohlédli tento obrázek a všechny tyto ptáčky a určili ho.

Zní to obtížně, že? Ale stojí to za to, protože je to způsob, jak posílit svou mysl. Jste připraveni otestovat svůj zrak? Zahrajte si tuto hru!

IQ test: správná odpověď

Patnáct vteřin vypršelo. Je čas odhalit správnou odpověď na tento vizuální kvíz.

Řešení

Pokud jste se pozorně dívali, určitě jste si všimli jediného ptáka s jednou nohou na tomto obrázku. Je to pták ve druhé řadě zdola, úplně vpravo. Vidíte ho?

© Finefish

 

Spatřili jste správného ptáka? Dobrá práce, pokud jste ho našli. To z tebe dělá dobrého pozorovatele. Vaše oči a mozek jsou bystré a vnímavé. Chcete-li své vizuální schopnosti ještě více zlepšit, neváhejte pravidelně řešit vizuální hádanky.

Přečtěte si také  Test osobnosti: odhalte rysy svého chování výběrem svého oblíbeného psa.

Pokud jste včas nenašli jiného ptáka, pak jste v testu IQ dne neuspěli. Oči a mozek byste měli trénovat po omezenou dobu, abyste si zvykli pracovat pod tlakem. Za tímto účelem můžete navštívit naše stránky a hrát různé mozkové testy a přitom se bavit.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.