Home » IQ test: Otestujte svou inteligenci výběrem nejbohatších japonských žen a vyhrajte ve znalostech

IQ test: Otestujte svou inteligenci výběrem nejbohatších japonských žen a vyhrajte ve znalostech

Jedná se o extrémně obtížný IQ test, který je určen především pro ty, kteří mají dobré všeobecné znalosti. Jste jedním z nich? Úroveň vaší inteligence bude záviset na tom, jak dlouho vám bude trvat vyplnění tohoto testu IQ. Je to na vás!

Jak vyřešíte tento IQ test?

Podívejte se na obrázek dvou Japonek níže. Vaším úkolem je zjistit, která z nich je bohatší. Řešení této hádanky vám může trvat tak dlouho, jak potřebujete, protože není časově omezeno.

Stále se však musíte dobře soustředit. Nenechte se rozptylovat vnějšími faktory, které by vás mohly připravit na neúspěch. Přečtěte si, zda je vaše odpověď správná.

Několik vodítek, jak zjistit, kdo je bohatší

Zaměřte se na to, co mají obě ženy na sobě. Je také vhodné sledovat, co jedí. Tyto věci mohou pomoci určit, kdo je bohatší. Nezapomeňte také, že k vyřešení této hádanky potřebujete dobré všeobecné znalosti. Takže jste uspěli? Jak dlouho vám trvalo, než jste ji vyřešili?

Přečtěte si také  Zde je 5 nejsobečtějších astrologických znamení: kdo jsou a jak je poznáte?

Odpověď na hádanku

Žena vlevo je bohatší než žena vpravo. Důvodem je to, že jí bílou rýži. Měli byste vědět, že tento druh rýže si mohou dovolit pouze aristokraté nebo bohatí lidé. Chudí lidé obvykle jedí červenou rýži, která je levnější. Červená rýže je však plnohodnotnější a zdravější než rýže bílá.

Podařilo se vám najít správnou odpověď?

Pokud se vám podařilo správně odpovědět za méně než minutu, znamená to, že jste velmi inteligentní. Svědčí to také o tom, že jste vzdělaný člověk. Tuto vlastnost má jen omezený počet lidí. Pokud vám vyřešení této hádanky trvalo déle než jednu minutu, musíte se ještě více procvičit. Zveme vás, abyste se na našich stránkách pustili do dalších výzev. Začněte s jednoduššími úkoly a postupně se zlepšujte.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.