Home » IQ test: Otestujte svou inteligenci vyřešením této matematické rovnice za méně než 10 sekund.

IQ test: Otestujte svou inteligenci vyřešením této matematické rovnice za méně než 10 sekund.

Matematická rovnice je účinným testem inteligenčního kvocientu. Tento typ testu je k dispozici online a na sociálních sítích.

Abyste změřili své rozumové schopnosti, logiku a inteligenci, stačí vyřešit tuto hádanku za méně než 10 sekund. Jedná se o jednoduchou matematickou rovnici, která používá základní znaménka: -, +, x.

Podrobnosti o matematické hádance

Zde je matematická hádanka další formou obrázkové hádanky. Je to hádanka a přímá zkouška laterálního myšlení a znalostí. Matematika nemusí nutně znamenat matematické dovednosti.

Vyřešení této hádanky je založeno na uvažování, logice a inteligenci. Pokud dokážete vyřešit hádanku, jste inteligentní a nadaný člověk.

Řekněme, že rovnice 5 +2 x 5 – 2 = ?

© Finefish

 

Výhody matematické rovnice při testování IQ

Čím více stimulujete svůj mozek matematickými rovnicemi, tím více zlepšujete své kognitivní schopnosti. Hádanky také pomáhají proti ztrátě paměti a podporují relaxaci.

Při řešení tohoto matematického problému je důležité se dobře soustředit. Aby bylo možné rychle najít řešení. Vzhledem k tomu, že test IQ je časově omezený, je důležité vyřešit rovnici rychle.

Přečtěte si také  IQ test: Tento úkol je třeba vyřešit za 40 sekund, ale zvládnou ho jen ti nejlepší.

Jak se skládá puzzle s obrázky?

Stejně jako u všech testů IQ je důležité vyřešit obrázkovou hádanku rychle, do 10 sekund. Abyste našli řešení, musíte mít rádi matematické problémy, logické myšlení a bdělou mysl.

Testy IQ jsou na první pohled jednoduché, ale vždy je v nich skrytý cíl, který vyžaduje vaše postranní myšlení. Matematická rovnice může být hádankou, jejíž obtížnost má vliv na chybu lidské intuice.

To platí v případě podmíněné pravděpodobnosti. Tento matematický hlavolam vás vybízí k tomu, abyste používali svou mysl a přemýšleli jinak. Dobrá znalost matematiky a logický přístup stimulují mozek a optimalizují kognitivní schopnosti.

Řešení testu IQ:

Chcete-li vyřešit tuto obrázkovou hádanku, nejprve vynásobte 2 číslem 5, což je 10 minus 2. Vznikne 8, k nimž přičtete 5 a získáte výsledek 13.

© Finefish

Takže 5 +2 x 5 – 2 = 13

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.