Home » IQ test: Podívejte se pozorně a najděte v této vizuální soutěži bonbón se zelenou obálkou.

IQ test: Podívejte se pozorně a najděte v této vizuální soutěži bonbón se zelenou obálkou.

Vizuální úkoly prověří vaši mentální zdatnost, některé zahrnují hledání řady rozdílů mezi dvěma obrázky, jako je například minulá hádanka, a jiné vyžadují naprosté soustředění při hledání objektů skrytých na první pohled.

Vizuální výzva

V této nové vizuální soutěži musíte za méně než 30 sekund najít malý bonbon se zeleným obalem. K tomu je třeba synchronizovat zrak a mysl a pozorně sledovat vánoční obraz. Jste připraveni? To se dozvíme za chvíli.

Abyste tento typ hádanky vyřešili, musíte si kompozici obrázku několikrát projít, abyste ji mohli analyzovat do hloubky a najít drobné detaily, které jsou na první pohled skryté.

Na druhou stranu je tento koníček vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit s přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a řešením drobných logických úloh zjistili, zda jste zkušený pozorovatel.

Přečtěte si také  5 nejlepších rostlin proti komárům na léto!

Řešení vizuální výzvy

Našli jste bonbóny se zeleným obalem? Odpověď je následující: Objekt se nachází v pravém dolním rohu označeném kroužkem. Pokud jste se dostali až sem a zkontrolovali svůj výsledek, gratulujeme vám!

 

 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.