Home » IQ test: Podvodníci hádají, kdo není hasič! Projevte svou analytickou genialitu a předvídavost!

IQ test: Podvodníci hádají, kdo není hasič! Projevte svou analytickou genialitu a předvídavost!

Copak tě tvé oči a dedukce nikdy neklamaly? Máme pro vás novou vizuální výzvu, která prověří vaše smysly a logiku. Je to vizuální hádanka, kterou v krátkém čase vyřeší jen lidé s jasným zrakem a analytickou myslí. Myslíte si, že to zvládnete? Dokažte to!

 Zjistěte, kdo je podvodník mezi těmito dvěma hasiči!

Tato vizuální hádanka vám umožní zjistit, zda jste dobrý pozorovatel, zda máte jasnovidecké schopnosti a především zda máte logiku a dedukci génia! Jde o pozorování detailů a jejich interpretaci. Tyto vizuální a intelektuální dovednosti jsou nezbytné!

Jste připraveni na tuto vizuální výzvu? Pozorně si prohlédněte následující obrázek. Zobrazuje dvojici hasičů, kteří plní svůj vůz.

Na první pohled není na tomto obrázku nic špatného. Ale jeden ze dvou hasičů je ve skutečnosti podvodník! Nespěchejte, aby vám neunikl žádný detail na obrázku, časový limit není stanoven. Hledání odpovědi vám však může trvat tak dlouho, jak dlouho jste ji hledali.

Přečtěte si také  Den práv žen: jak se zorganizovat jako svobodná matka?

IQ test: odpovědi na test

Pokud jste dorazili sem, znamená to, že jste uhodli, kdo je podvodník, nebo ne. Řešení této vizuální hádanky vám pak prozradíme níže, abyste si mohli ověřit své dedukce.

Řešení:

Na tomto snímku drží žena hasička zápalku, zatímco muž hasič plní nádrž hasičského vozu palivem. Mnoho lidí se při zápase nechalo oklamat. Na čerpací stanici by se skutečně neměl zapalovat oheň. Měli jste si však všimnout, že samotná nádrž je označena „WATER“. Je na něm napsáno „WATER“. Muž plní nádrž na vodu do nákladního vozu s palivem. Hasič 1 je tedy podvodník!

Pokud jste odpověděli správně, znamená to, že jste dobří pozorovatelé a máte geniální dedukční schopnosti! Gratulujeme!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.