Home » IQ test: pokud jste všímaví, musíte být velmi rychlí, abyste během 17 sekund rozpoznali 5 rozdílů mezi těmito 3 dětmi v autobuse.

IQ test: pokud jste všímaví, musíte být velmi rychlí, abyste během 17 sekund rozpoznali 5 rozdílů mezi těmito 3 dětmi v autobuse.

Objevte tento nový IQ test, ve kterém musíte najít 5 rozdílů mezi dvěma postavami školního autobusu. Budete muset využít všech svých vizuálních schopností, abyste je našli. Je to náročný úkol, který zvládnou jen ti nejzkušenější pozorovatelé. Musíte být také rychlí, abyste to zvládli v čase, který máte k dispozici. Pokud si myslíte, že máte na to, abyste test zvládli na výbornou, přečtěte si pravidla níže.

IQ test: pravidla hry

V tomto testu IQ proti sobě stojí dvě víceméně stejné postavy. Jedná se o dva školní autobusy vyzdobené zvířecími motivy, které převážejí tři školáky. Odlišuje je celkem 5 detailů. Cílem je zjistit tyto údaje. Na první pohled je to snadné cvičení. Situace se však zkomplikuje, když musíte test dokončit za pouhých 17 sekund.

Několik dobrých tipů pro úspěšné složení testu

Před porovnáním obou čísel se předem připravte, protože budete muset být rychlí a bystří. Musíte využít všech svých pozorovacích schopností, abyste mohli doufat, že se vám podaří odhalit pět rozdílů v čase. K tomu je důležité, abyste se dostali do optimální kondice. Snažte se co nejvíce soustředit a eliminujte jakýkoli hluk v okolí. Je důležité, abyste do toho šli na 100 % a byli si jisti svým potenciálem.

Přečtěte si také  IQ test: Chcete být považován za génia? Pokuste se přiřadit obrázek lodi níže k obrázku v barvě.

Poté můžete začít obrázek pečlivě zkoumat. V ideálním případě byste to měli dělat pouze jedním okem, abyste dosáhli lepší zrakové ostrosti. Buďte 17 vteřin všímaví a podívejte se na autobus a 3 děti na palubě do všech možných koutů. Vše záleží na detailech, takže mějte oči otevřené.

Odpovězte na test IQ: uspěli jste?

Podařilo se vám po 17 sekundách najít 5 rozdílů mezi dvěma žlutými autobusy? Pokud ne, nebuďte zklamaní. Stačí jen trochu trénovat a můžete si být jisti, že příště už to bude to pravé. Zjistěte také, které detaily vám unikly.

Když se podíváte na oči modrého slona, zjistíte, že jsou orientovány jinak. O něco výše se žába nenachází ve stejné pozici. Když se podíváte na žirafu, zjistíte, že jeden z jejích rohů je jiný. U nohou jedné z postav zřetelně chybí chomáč trávy. Nakonec se podívejte na zeleného ptáka vpravo nahoře a zjistíte, že je zde anomálie.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.