Home » IQ test: Pokud v této VIZUÁLNÍ VÝZVĚ najdete 2 stejné žirafy, jste EXPERT.

IQ test: Pokud v této VIZUÁLNÍ VÝZVĚ najdete 2 stejné žirafy, jste EXPERT.

Tentokrát bude důležitá vaše trpělivost, soustředění a strategie, abyste ve skupině na obrázku identifikovali dvě stejné žirafy. Dnes budete muset překonat tuto novou vizuální výzvu a ověřit si své pozorovací schopnosti.

Tento koníček je vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit se svými přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a zjistili, zda jste zkušený pozorovatel řešící drobné logické úlohy.

Na rozdíl od jiných vizuálních výzev se tentokrát budete muset podívat na všechny detaily vyobrazených postav, abyste identifikovali dvě žirafy, které jsou naprosto stejné.

Jak již bylo zmíněno, v tomto novém vizuálním úkolu musíte ve skupině zobrazené na obrázku najít dvě stejné nebo identické žirafy. Na nalezení odpovědi na tuto výzvu máte 30 sekund.

Nezapomeňte, že u tohoto typu skládačky je důležité být trpělivý při odstraňování figurek s výraznými rozdíly, jako je poloha ocasu a skvrny. Kromě určitých prvků, které se zaměřují na oči. Zde vám nabízíme odpověď:

Přečtěte si také  IQ test: Dokážete najít nespárovaný předmět? Vyřešte problém za pouhých 6 sekund

Řešení vizuální výzvy

Bylo to obtížné? Odpověď na tuto vizuální výzvu je vyznačena červenými kroužky. Pokud tuto výzvu nezvládnete, vyzýváme vás, abyste pokračovali v tréninku s dalšími vizuálními výzvami, které pro vás máme, a překonali svůj rekord.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.