Home » IQ test: Pouze 2 % respondentů zvládlo tento EXTRÉMNÍ vizuální úkol: najít červenou rtěnku za 8 sekund.

IQ test: Pouze 2 % respondentů zvládlo tento EXTRÉMNÍ vizuální úkol: najít červenou rtěnku za 8 sekund.

Připravte se na tuto EXTRÉMNÍ vizuální výzvu, která byla vybrána jako výzva týdne. Protože víme, že máte rádi dobré, vysoce komplexní výzvy, předkládáme vám cvičení na vysoké úrovni, které je považováno za noční můru. Myslíte si, že ji zvládnete vyřešit za pouhých 8 sekund? Uvidíme, jak si povedete.

Najdi červenou rtěnku za 8 sekund

Vítejte u EXTRÉMNÍHO očního testu, který vyvolal rozruch na sociálních sítích. Postupujte podle pokynů a budete mít hotovo během chvilky. Nasdílíme vám obrázek a vy budete muset najít objekt, který po vás chceme.

Najděte červenou rtěnku za 8 sekund a ukažte svou bystrost zraku a vynalézavost. Jste připraveni vyrazit? Začneme odpočítávat do 3… 2… 1 :

Kde byla červená rtěnka?

Pokud čtete tyto řádky, nacházíte se v závěrečné fázi tohoto vizuálního cvičení, takže zde určíte, zda jste uspěli, nebo ne. Zde tedy určíte, zda jste uspěli, nebo ne. Dokončili jste misi? Pokud ano, podívejte se níže, kde se skrytý předmět nacházel.

Přečtěte si také  Horoskop na 1. března 2023: 12 znamení, 12 osudů pro tento výjimečný den!

Kde byla červená rtěnka? Pokud jste si všímali detailů, všimli jste si, že za krabicí s cereáliemi, těsně nad miskou s mlékem, je červená rtěnka, kterou jsme hledali. Ještě to nevidíte? Podívejte se na něj zde:

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.