Home » IQ test: Pouze pro pozorovatele! Poznáte 3 rozdíly mezi těmito dvěma fotografiemi šťastného páru?

IQ test: Pouze pro pozorovatele! Poznáte 3 rozdíly mezi těmito dvěma fotografiemi šťastného páru?

Nudíte se doma a chcete se rozptýlit? Proč si neotestovat svou inteligenci? Vyzkoušejte si zábavné a poučné hry. Každý z nás má jiné IQ, zjistěte to své pomocí tohoto testu, který vám zabere jen pár sekund.

Zde jsou pravidla a pokyny ke hře

Hra je jednoduchá a složitá zároveň. Má podobu skládačky. Je tam obrázek dvou šťastných novomanželů. Test spočívá v tom, že si pozorně prohlédnete oba obrázky a zjistíte 3 rozdíly. Postavy jsou stejné, stejně jako jejich barvy, tvary a místa. Některé detaily se však liší a je na vás, abyste si jich všimli. Rychlost, s jakou najdete řešení, ukazuje vaši intelektuální kapacitu.

© Finefish

Tohle musíte udělat

Pokyny jsou složitější než obvykle. Nyní je čas dokázat, že jste jiní než ostatní a že máte bystrý pohled. Oba pozorované snímky jsou téměř identické. Mnohým se to nepodařilo. Uspějí jen ti nejlepší. Věnujte proto pozornost velmi jemným detailům a prohlédněte si každý kout obrazu. Chybou je něco přehlédnout. Pro zpestření máte na správné vyluštění pouze 15 sekund.

Přečtěte si také  Chilli con carne, chutné jídlo, které snadno připravíte za 30 minut a není drahé!

Odpověď: zde jsou místa 3 rozdílů na fotografii

Řešením, jak projít testem, je přijmout ostřejší, a tedy účinnější vzhled. K tomu slouží jeden trik: používejte pouze jedno oko, abyste optimalizovali svou zrakovou kapacitu. Analyzujeme oba snímky.

© Finefish

 

Prošli jste tímto IQ testem?

To, že jste během několika vteřin našli tři rozdíly na obrázku, ukazuje, jak jste všímaví. Všímáte si i těch nejmenších detailů a nenecháte si nic ujít. Kromě toho máte také skvělé analytické schopnosti. Těm, kterým se to nepodařilo, však doporučujeme přijmout jiné výzvy, aby si zbystřili mysl a zvykli si na ni.

Obsah

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.