Home » IQ test: Přesuňte 5 zápalek a vytvořte 6 čtverců. Zjistěte řešení za pouhých 25 sekund.

IQ test: Přesuňte 5 zápalek a vytvořte 6 čtverců. Zjistěte řešení za pouhých 25 sekund.

Dnešní IQ test vám umožní provést mentální cvičení. A protože je tato výzva zábavná a zábavná, bude to příležitost, jak snížit svůj stres. Počet lidí, kterým se podařilo tento obtížný rébus vyřešit, je však velmi malý. Zvládnete být součástí této malé skupiny? Je to na vás!

Jak se tento test IQ provádí?

Vaším úkolem je pozorně si prohlédnout obrázek níže, který se skládá z několika zápalek. Poté musíte přesunout 5 zápalek, abyste vytvořili 6 políček. Pro řešení tohoto úkolu byl stanoven časový limit 25 sekund. Pro přesnější určení doby trvání testu použijte stopky. Na druhou stranu se musíte soustředit. Nenechte se rozptylovat, protože budete mít jen jeden pokus.

Zde je řešení tohoto IQ testu

Na první pohled se tento test IQ zdá být velmi složitý. Existuje však několik možných řešení tohoto problému. My se však podíváme na nejjednodušší odpověď. Výsledek si můžete prohlédnout na obrázku níže. Zápalky, které je třeba přesunout, jsou tři vpravo nahoře a jedna na pravé straně. Poslední dva zápasy, které mají být přesunuty, se nacházejí v pravém rohu. Ty jsou potřeba k vytvoření posledních dvou čtverců.

Přečtěte si také  Jak lze skořici použít k ochraně pokojových rostlin před hmyzem a plísněmi?

Pokud jste dokázali vyřešit tento IQ test

Gratulujeme! Jste jedním z mála lidí, kteří dokázali správně odpovědět na tuto nesmírně obtížnou hádanku. A navíc jste to zvládli za méně než 25 sekund. To naznačuje, že máte velkou schopnost soustředění a vynikající smysl pro analýzu. Na druhé straně znáte formy matematiky nebo logiky.

Pokud v této výzvě neuspějete

To je zcela normální situace, protože neúspěch je součástí života. Nejdůležitější je převzít kontrolu nad svým životem, abyste mohli tuto překážku překonat. Za tímto účelem vás vyzýváme k absolvování dalších IQ testů, aby si váš mozek zvykl na řešení problémů. Tím si zbystříte mozek pro ještě těžší a složitější úkoly.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.