Home » IQ test: Přesuňte jednu zápalku a vytvořte čtverec, máte na to pouze 15 minut.

IQ test: Přesuňte jednu zápalku a vytvořte čtverec, máte na to pouze 15 minut.

Logická hádanka je testem rozumových schopností. Je to nadčasový test, který vám umožní vyřešit problém a objevit nové věci.

Existují různé typy testů, které lze použít ke zjištění vaší úrovně. To je případ testu zápalkovou tyčí.

Cílem tohoto IQ testu je vytvořit čtverec ze 4 zápalek uspořádaných do kříže a pohybovat pouze jednou zápalkou.

Dejte si pozor, otevřete svou mysl dokořán a zkuste přemýšlet jinak… Protože ti, kteří odpověď nenajdou, budou překvapeni nebo dokonce naštváni, když odpověď objeví

© Finefish

 

Jaká je vaše úroveň uvažování?

Zápasy se hojně používají k provádění testu IQ a hodnocení rozumových schopností. Tato hádanka se zdá být jednoduchá, ale je třeba si všimnout některých obtíží.

K tomu je důležité vidět uspořádání zápalek shora dolů. V tomto hlavolamu, který tvoří kříž se 4 tyčinkami, se pohybujete pouze jednou zápalkou v libovolném směru.

Přečtěte si také  Jak snížit popáleniny od cigaret na pohovce?

Řešení naleznete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.