Home » IQ test: Přesuňte sirku a rozluštěte tuto rovnici

IQ test: Přesuňte sirku a rozluštěte tuto rovnici

Jste nadšenec do matematiky? Pokud ano, pak je tento test určen právě vám. Při hledání chyb v této rovnici si budete moci vyzkoušet své intelektuální schopnosti i vizuální dovednosti, a to vše při zábavě.

Jedná se o výpočet, který má blíže ke hře než k čemukoli jinému. Podívejte se pozorně na operaci a opravte chybu, abyste dokázali, že máte vysoké IQ a bezchybný zrak.

O čem je tento test?

V podstatě budete muset vyřešit rovnici. Každé číslo se skládá z různých zápalek.

V této hádance máte operaci s jejím výsledkem: na jedné straně máte násobení čísel tři (3) a devět (9), na druhé straně, straně odpovědi, číslo pět (5).

Vaším cílem je najít a opravit ji, ale poněkud zvláštním způsobem.

© Finefish

 

Chcete-li vyřešit tuto matematickou úlohu 3×9=5, musíte přesunout pouze jednu zápalku, abyste změnili rovnici.

Přečtěte si také  IQ test: Máte 30 sekund na to, abyste na obrázcích identifikovali 5 chyb. Poté musíte postoupit!

Nejprve identifikujte chybu, pak se pokuste zjistit, zda je třeba změnit matematické znaménko nebo jednu či více číslic, a nakonec zjistěte, jak přesunout pouze jednu shodu, abyste opravili celý výpočet.

Klikněte na „další“ níže pro zobrazení řešení

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.