Home » IQ test: Probuďte v sobě génia vyřešením této výzvy

IQ test: Probuďte v sobě génia vyřešením této výzvy

Tento IQ test je ideální pro zábavu a hry, při kterých se zároveň zdokonalíte ve svých dovednostech.

Dnešní úkol prověří vaše početní schopnosti, ale také logiku. Máte 15 sekund na to, abyste se pokusili najít správnou odpověď.

Úvod do testu IQ

IQ testy jsou skvělým způsobem, jak stimulovat své mentální schopnosti, udržet si bystrou paměť a zároveň se pobavit.

Dnešní matematická hádanka procvičí váš mozek zábavnou formou. Je prezentována jako řada čísel uspořádaných jednotlivě do čtverců. Vaším úkolem je najít chybějící číslo v posledním čtverci.

© Finefish

Na první pohled se zdá, že tyto řady čísel spolu nijak nesouvisí. Pokud použijete svůj smysl pro logiku, budete schopni najít podobnosti mezi těmito třemi čísly.

Pro zpestření matematické hádanky máte na nalezení správné odpovědi časový limit 15 sekund.

Přečtěte si také  Jak se zbavit ambrózie: tipy pro zahradu

Tento časový limit vám napoví, zda máte vysoký inteligenční kvocient, nebo ne. Než se tedy pustíte do řešení, pořiďte si stopky. Ujistěte se, že jste na klidném místě, abyste se mohli plně soustředit.

Odpovězte na matematickou hádanku

Podařilo se vám najít odpověď na tento IQ test? Pokud ano, jste určitě génius a vaše intelektuální schopnosti jsou působivé.

Neváhejte vyzkoušet i další hádanky, které zlepší vaše kognitivní funkce a zároveň posílí vaše schopnosti kritického myšlení. Tento druh výzvy také zlepší vaše schopnosti řešit problémy a osvěží vaši mysl.

Pokud se vám nepodařilo najít chybějící číslo, můžete to zkusit znovu tolikrát, kolikrát budete chtít.

. Můžete se také pokusit vyřešit další hádanky a procvičit se. Je zajímavé, že pravidelné hraní těchto hádanek pomáhá zlepšovat paměť a další mentální funkce.

Přečtěte si také  Horoskop pro 13. března 2023: Ryby musí učinit důležitá rozhodnutí!

Začněme s touto matematickou výzvou. Každé první číslo musíte vynásobit třemi a každé druhé číslo čtyřmi. Tímto způsobem budete mít :

3 x 3 = 9 a 9 x 4 = 36,
5 x 3 = 15 a 15 x 4 = 60,
7 x 3 = 21 a 21 x 4 = 84.

© Finefish

 

Pokud se vám tato výzva líbila, můžete se o ni podělit se svými přáteli a rodinou, aby se také oni mohli postavit výzvě.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.