Home » IQ test: Prokažte svou inteligenci vyřešením této obtížné matematické hádanky za méně než 30 sekund ?

IQ test: Prokažte svou inteligenci vyřešením této obtížné matematické hádanky za méně než 30 sekund ?

Máte rádi čísla? Máte rádi výzvy? Potřebujete duševní cvičení? Potřebujete si odpočinout? Pokud je odpověď na jednu nebo více z těchto otázek kladná, pak je tento test určen právě vám.

Zveme vás, abyste si odpočinuli a zároveň procvičili svůj mozek, jinými slovy, abyste svůj čas využili moudře. Jinými slovy, využijte svůj čas moudře. Tento test vám skutečně umožní se pobavit a zároveň použít svůj mozek, abyste ho zvládli.

Z čeho se tento test IQ skládá?

V této matematické hádance jsou uvedeny čtyři operace a některá čísla jsou nahrazena ovocem. Vaším úkolem je určit hodnotu každého ovoce, abyste mohli odvodit výsledek konečné operace.

© Finefish

 

Jaký má smysl řešit takovou výzvu?

Řešení těchto typů hádanek vás bude stimulovat, je to skutečný trénink mozku. Vyžaduje, abyste využili své deduktivní i analytické schopnosti.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Hodiny, které si vyberete, prozradí něco o vašem minulém životě!

Kromě toho se při této činnosti výrazně zlepší vaše pozorovací schopnosti a schopnost soustředění. Čím více se budete snažit, tím více si budete všímat detailů a zdokonalovat své intelektuální schopnosti.

Vyzýváme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.