Home » IQ test: Rozdíly na této fotografii hádajícího se páru odhalí jen ti největší puntičkáři.

IQ test: Rozdíly na této fotografii hádajícího se páru odhalí jen ti největší puntičkáři.

Víte, co charakterizuje pečlivou mysl? Velkou pozornost věnují detailům. Jsou také nesmírně přesní, když jde o pozorování věci, situace… Kromě toho mají puntičkáři velkou trpělivost a výjimečnou vizuální paměť. Pokud si myslíte, že jste taková osobnost, dokažte to touto vizuální výzvou!

IQ test: „Kde jsou na tomto obrázku hádajícího se páru chyby?

Dnešní test IQ není nic menšího než hra na rozdíly. Kromě toho, že tato vizuální hra měří vaši inteligenci a pečlivost, prověřuje také vaši trpělivost a úroveň soustředění. Jste na tuto náročnou výzvu připraveni?

Všechny páry bez výjimky mají hádky. A to je i případ tohoto páru, který se hádá v kuchyni. Ale nezabývejme se tím, co tento muž a tato žena dělají, ale spíše se zaměřme na tyto dva obrázky! I když se na první pohled zdají být totožné, tyto obrázky mají 3 rozdíly. Na jejich vyhledání a identifikaci máte 15 sekund!

Přečtěte si také  Test de QI : Vous êtes intelligent ? Trouvez alors la valeur de chaque aliment !

IQ test: Odpovědi na vizuální test

Patnáct vteřin vypršelo! Je čas zkontrolovat své odpovědi a zjistit, zda jste opravdu pečlivý člověk.

Správné odpovědi jsou uvedeny na následujícím obrázku.

Řešení:

Dobří pozorovatelé dokázali najít tyto 3 chyby:

  • Poloha rtů rozzlobené ženy;
  • Počet mrkví na její kuchyňské zástěře;
  • Tvar a počet knoflíků na troubě mezi dvojicí.

Našli jste správné odpovědi před vypršením času? Gratulujeme! Jste skutečně pečlivý člověk s nepopiratelným smyslem pro pozorování a soustředění.

Pokud se vám to nepodařilo, nemějte obavy. Každý má možnost zlepšit své dovednosti. Ve vašem případě je nejlepší pravidelně cvičit, abyste rozvíjeli své pozorovací schopnosti a pozornost k detailům. Měli byste se také naučit dobře se soustředit a rychle přemýšlet vzhledem k času, který máte k dispozici.

Pokud vás tento test bavil, neváhejte se o něj podělit se svými přáteli. Na našich webových stránkách najdete zábavné testy IQ a osobnosti, jako je tento. Nezapomeňte, že tyto vizuální hry jsou skvělým způsobem, jak se pobavit a zároveň procvičit mozek.

Přečtěte si také  IQ test: Pokud jste opravdu geniální a pečliví, zkuste najít skrytého netopýra do 20 sekund!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.