Home » IQ test: Umíte vyřešit tuto hádanku? Pro vytvoření čtverce je třeba přesunout jednu zápalku.

IQ test: Umíte vyřešit tuto hádanku? Pro vytvoření čtverce je třeba přesunout jednu zápalku.

Tento hlavolam je navržen tak, aby prověřil vaše logické a pozorovací schopnosti. Zatímco některé testy jsou snadné, tento je složitější, protože vyžaduje trochu více pozornosti a trpělivosti.

Splněním a absolvováním této výzvy dokážete, že jste člověk s nezastavitelnou logikou. Navíc rychlost, s jakou najdete řešení této hádanky, bude dalším důkazem vaší inteligence.

IQ test: v čem spočívá tato výzva?

V tomto testu jsou vám předloženy tři zápalky tvořící trojúhelník. Chcete-li projít, musíte přesunout jednu ze zápalek tak, aby vznikl čtverec. Klíčem k dokončení tohoto testu je pozorování.

Vyřešení této hádanky se může zdát nemožné, proto na ni nespěchejte. Místo toho věnujte čas pochopení svého cíle a odpověď najdete poměrně rychle.

© Finefish

 

Další informace o řešení získáte kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Vyberte si obrázek a zjistěte svou skutečnou úroveň inteligence!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.