Home » IQ test: Velmi obtížná úroveň, pouze génius dokáže rozpoznat 3 rozdíly na obrázcích cestujících. Dokažte to!

IQ test: Velmi obtížná úroveň, pouze génius dokáže rozpoznat 3 rozdíly na obrázcích cestujících. Dokažte to!

Máme pro vás způsob, jak se pobavit a zároveň stimulovat vaše neurony: vizuální test! Říká se tomu rozdílová hra. Tímto způsobem si při zábavném porovnávání obrázků procvičíte svůj pozorovací smysl. Dnešní výzva je však složitější. Ne všichni, kteří to zkusili, z toho vyšli na vrchol. Uspěli jen ti nejchytřejší. Myslíte si, že to zvládnete?

Najděte 3 rozdíly uvnitř tohoto autobusu

Je důležité vědět, že géniové nejsou obdařeni pouze vysokými intelektuálními schopnostmi. Mají také výjimečný vizuální výkon. Pokud si myslíte, že jím jste, musíte využít svou zrakovou ostrost a rozlišovací schopnost a také rychlost myšlení, abyste to dokázali vyřešením této vizuální hádanky.

Podívejte se pozorně na obrázek níže. Zobrazuje dva stejné obrázky cestujících v autobuse. Na těchto obrázcích musíte najít 3 rozdíly.

V tomto autobuse je spousta lidí. Věnujte proto následujících 10 sekund soustředění. Na pozorování a identifikaci těchto chyb máte pouze 10 sekund!

Přečtěte si také  Vizuální test: Musíte najít medvěda ukrytého na tomto neuvěřitelném obrázku!

IQ test: Test odpovědi

Byli jste schopni vyřešit test za 10 sekund? Pokud jste neuspěli, nenechte se odradit! Pokračujte v podobných vizuálních výzvách, které stimulují vaše pozorovací schopnosti, rychlost myšlení a zrak. Vizuální hry jsou skutečně skvělé pro zlepšení vašich dovedností.

Pokud jste našli správné odpovědi, gratulujeme vám! Jste skutečný génius s orlím zrakem a smyslem pro pozorování. Neváhejte se o svůj úspěch podělit s přáteli a rodinou. Pozvěte je, aby si tento IQ test vyzkoušeli a zjistili, jak jsou chytří.

Pro ty, kteří nenašli rozdíly, prozradíme řešení níže.

Řešení :

První chybu bylo snadné odhalit. Je to ruka spolujezdce vpravo vpředu. Dalším rozdílem je barva kalhot cestujícího ve druhé řadě vlevo, na druhém obrázku jsou šedé. A konečně poslední chybou je samotný autobus; podívejte se vpravo nahoře, chybí tam detail.

Přečtěte si také  IQ test: Kolik čtverců vidíte na tomto obrázku?

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.