Home » IQ test: vizuální výzva na nejvyšší úrovni APTITUDE, najděte 10 rozdílů za 30 sekund.

IQ test: vizuální výzva na nejvyšší úrovni APTITUDE, najděte 10 rozdílů za 30 sekund.

V letošním školním roce 2023 využíváme příležitosti ukázat vám vizuální výzvu v podobě animace dětí hrajících na basketbalovém hřišti, což je jedna z nejoblíbenějších činností těch nejmenších doma, když se vracejí do školy.

Abychom si udrželi mentální a vizuální aktivitu, je třeba pravidelně trénovat mysl pomocí hádanek, výzev nebo vizuálních úkolů. Při této příležitosti budete muset mít trpělivost a zrak, abyste rozpoznali 10 rozdílů mezi dvěma obrázky.

Vizuální výzva

V této nové vizuální soutěži musíte najít 10 rozdílů, které se skrývají na druhém obrázku vpravo. Na vyřešení tohoto úkolu máte časový limit 30 sekund, jste připraveni?

Tento koníček je vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit se svými přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a zjistili, zda jste zkušený pozorovatel řešící drobné logické úlohy.

Přečtěte si také  IQ test: Najděte rybu a staňte se nejchytřejším člověkem, 99 % se o to nepokusilo.

Řešení vizuální výzvy

Byl test obtížný? Odpověď na tuto vizuální výzvu je vyznačena červenými kroužky, které zvýrazňují detaily, jako je oblečení dětí, budovy a některé prvky vozidel, které nejsou zobrazeny na obrázku vlevo.

Pokud tuto výzvu nezvládnete, vyzýváme vás, abyste pokračovali v tréninku s dalšími vizuálními výzvami, které pro vás máme, a překonali svůj rekord.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.