Home » IQ test: Vyřešte tento matematický hlavolam za méně než 30 sekund a stimulujte svůj mozek.

IQ test: Vyřešte tento matematický hlavolam za méně než 30 sekund a stimulujte svůj mozek.

Potřebuje váš mozek stimulaci? Nemáte moc času? Máte rádi výzvy? Pak je pro vás tato matematická hádanka jako stvořená.

Doporučujeme vám, abyste si s tímto hlavolamem optimalizovali čas během několika minut. Věřte nám, že není nad malou výzvu, která vás motivuje a uvolní. Dopřejte si pár minut na vytržení z každodenní rutiny. Jste připraveni? Nyní je čas začít.

Co po vás chceme, abyste udělali!

U této hádanky vám bude předložen obrázek. Na tomto obrázku bude posloupnost rovnic.

© Finefish

Každá rovnice však bude tvořena čísly a geometrickými tvary. Budete tedy mít součet čísel 5 a 10, jehož výsledkem bude součet trojúhelníku a čísla 7.

Součet čtverce a trojúhelníku pak dá součet čísel 3 a 9. A nakonec odečtením čtverce od kruhu vznikne odečtení čísla 10 od trojúhelníku. Vaším úkolem je najít výsledek sčítání těchto tří geometrických útvarů.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Co uvidíte jako první, může odhalit vaši nejlepší postavu

Jaké jsou výhody tohoto druhu hádanky?

Především tento druh výzvy umožní procvičit mozek, ale zábavnou formou a bez jakéhokoli tlaku. V důsledku toho hlavolamy pomohou snížit hladinu stresu a bojovat proti ztrátě paměti, protože poskytují pozitivní stimulaci mozku, aniž by ho unavovaly.

Hádanky také pomohou zlepšit kognitivní schopnosti, zejména uvažování, logiku, pozorovací a analytické schopnosti. Hádanky jsou dobrým způsobem, jak si procvičit.

Kliknutím na „další“ níže zobrazíte řešení

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.