Home » IQ test: Zvládnete tento složitě vypadající matematický úkol?

IQ test: Zvládnete tento složitě vypadající matematický úkol?

Často slýcháme, že inteligentní lidé vynikají v matematice. Věděli jste ale, že mezi inteligencí a tímto tématem není přímá souvislost?

Ve skutečnosti se inteligence může lišit v závislosti na několika faktorech. Pro ty, kterým matematika příliš nejde, je určen dnešní test. Toto jednoduché cvičení vám umožní určit vaše početní dovednosti.

Jak tento test absolvovat?

Pro úspěšné absolvování tohoto testu stačí zjistit, které číslo odpovídá každému obrázku, a získat tak výsledek operace.

© Finefish

 

Ilustrace obsahuje tři komponenty: květinu, ptáka a květináč. Vaším úkolem je zjistit hodnotu každé složky. Poslední řádek je závěrečná operace.

Jak tento test vyřešit a zhodnotit své schopnosti?

Tento test vypadá na první pohled obtížně. Vyřešit ji však může každý, pokud má základní znalosti matematiky.

Provedení tohoto testu je jednoduché. Podívejte se na výsledek operací. Dedukcí snadno zjistíte ekvivalentní číslo pro každou složku. Pozor, pokud jsou první operace instinktivní, poslední obsahuje past. Najdete ji?

Přečtěte si také  Logický test: Otestujte si své IQ a najděte kód za 40 sekund!

Vyzýváme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.