Home » Jaká jsou 4 znamení zvěrokruhu, která jsou předurčena k úspěchu a úspěchu v životě?

Jaká jsou 4 znamení zvěrokruhu, která jsou předurčena k úspěchu a úspěchu v životě?

Znáte někoho, kdo by nechtěl mít štěstí a uspět ve všem, co v životě dělá? Odpověď je pravděpodobně NE! A věda rozhodla! Podle časopisu Cosmopolitan totiž ve srovnávací studii, kterou provedl odborný web theukdomain.uk a která se zabývala nejbohatšími Američany a Brity. Na základě 100 úspěšných podnikatelů se ukázalo, že téměř čtvrtina z nich, tedy 22 %, má stejné znamení zvěrokruhu. Zajímavé, že? Vysvětlení!

Která astrologická znamení jsou nejšťastnější a nejúspěšnější?

Když už mluvíme o úspěchu, někteří z nás jsou nuceni k úspěchu více pracovat, zatímco ti nejšťastnější jsou obdařeni jakousi přirozenou motivací šplhat po žebříčku a dosáhnout vrcholu! Jasný cíl v hlavě, dobře nacvičený plán činnosti a neproniknutelná kombinace odhodlání a vášně, kdo to překoná? Ať už jde o povýšení v práci, nebo o zachycení životního štěstí, tito jedinci disponují odhodlaným a vytrvalým přístupem! Pokud tedy chcete pochopit, proč se těmto lidem tak snadno daří, astrologie vám poskytne odpověď. Vysvětlíme vám to!

Kozoroh (22. prosince až 20. ledna)

Pokud jste se narodili v souhvězdí Kozoroha, považujte se za šťastlivce, protože máte zřejmě všechny šance uspět! Vzpomínáte si na 22 % úspěšných šéfů, o kterých jsme se zmiňovali dříve? Inu, jsou to rodáci ve znamení Kozoroha! Nic víc vám neprozradíme, když řekneme, že to, co toto zemské znamení charakterizuje, je jeho rozhodnost. Proto se mu pokaždé daří. Kozoroh je především o organizaci, ctižádosti a stanovování cílů. Není divu, že jsou považováni za nejúspěšnější astrologické znamení… Vždy mají v hlavě plán a jsou mistry ve svém oboru! Saturn jako jejich vládnoucí planeta jim dodává silný smysl pro disciplínu a organizaci; dokáží se s nadšením vypořádat se všemi výzvami, které se jim postaví do cesty… Pro astrology tito rodilí Kozorozi pravděpodobně najdou štěstí ve všech aspektech svého života. Rodina a bezpodmínečná láska jsou však pro ně důležitější než práce. To je normální, protože radost a pohodu čerpají ze svých blízkých!

Přečtěte si také  Horoskop 2023: Tato 3 astrologická znamení, která by mohla zbohatnout během tohoto roku 2023!

Beran (21. března až 20. dubna)

Berani, jste jedním z nejšťastnějších znamení zvěrokruhu! Pokud vás zajímá proč, pak vězte, že váš metodický přístup a trpělivost jsou považovány za vzácné a cenné vlastnosti, neřkuli výjimečné! Astrologové to říkají stále dokola, dáváte si na čas, abyste se posunuli ke svým cílům, a to neznamená, že se vyhýbáte riziku, to zdaleka ne! Naopak, vaše jednání je promyšlené a vypočítavé, což vás vede přímo k úspěchu. Vaše upřímnost je také ctností, která vás činí obdivuhodnými! Vždy ochotni čekat a tvrdě pracovat na měsíc, nikdy nehledat snadné cesty, to jsou předpoklady úspěchu v životě! Váš přístup se může zdát poněkud pomalý, ale to vůbec není nevýhoda. Jděte si za svým a nebojte se ničeho a nikoho.

Býk (mezi 21. dubnem a 20. květnem)

Zdá se, že štěstí máte vždy na dosah, milí rodilí Býci. Úspěch se pro vás neomezuje pouze na bohatství a materiální prosperitu. Vaše představa o úspěchu se liší od představy ostatních a máte pravdu! Na rozdíl od těch, kteří hledají snadnou cestu, vy si vždy zvolíte jinou cestu, protože jste přesvědčeni, že sklenice je z poloviny plná. Věříte svému potenciálu a slavíte každé malé vítězství. Jste soucitní a přátelští lidé, což z vás dělá jedno z nejoblíbenějších znamení zvěrokruhu. A i když se občas cítíte mizerně, už jen to, že stále bojujete, přežíváte a překonáváte všechny těžké životní rány, dokazuje, že nepotřebujete štěstí – stačí vám zdravý rozum a vynalézavost! Věřte si, protože máte schopnost přenášet hory doly, jen musíte chtít!

Přečtěte si také  Týdenní horoskop na 24. až 30. července 2023 : Vodnáři budou povzbuzováni k tomu, aby přemýšleli o dlouhodobých důsledcích svých rozhodnutí a činů!

Štír (od 23. října do 22. listopadu)

Pro vás, milí rodáci ve znamení Štíra, je to vaše energie, která rozhoduje o vašem úspěchu! Jedinou nevýhodou je, že se velmi rychle vyčerpáte a při sebemenší příležitosti se cítíte vystresovaní! Co s tím můžete dělat? Stačí, když budete klidní a uvolnění, ale především se naučíte zachovávat svá vlastní tajemství. Vaše schopnost zůstat uvolněný i v těch nejchoulostivějších situacích je velmi záviděníhodnou devizou! Nadšení, vysoká energie, soutěživost a vášeň… to je to, co vás definuje! Navíc je podnikání vaší oblíbenou oblastí, rádi dlouhodobě investujete a dosahujete finančních úspěchů. Jak všichni víme, Řím nebyl postaven za den… ale vy, Štíři, jste ochotni tvrdě pracovat a zdvojnásobit své úsilí, abyste zrychlili tempo a dosáhli svého štěstí. Přitom nezapomínejte, že jste vodní znamení a pohybovat se v kalných vodách je vaše parketa!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.