Home » Jednotlivá astrální událost 19. listopadu 2023: Retrográdní Jupiter a jeho vliv na znamení zvěrokruhu

Jednotlivá astrální událost 19. listopadu 2023: Retrográdní Jupiter a jeho vliv na znamení zvěrokruhu

Pozor všichni milovníci vesmíru a tance planet! Dne 19. listopadu 2023 budeme svědky nebeské podívané, která některým z nás převrátí vibrace lásky naruby. Jupiter, zářivý obr naší sluneční soustavy, zahájí svou retrográdní dráhu, což je jedinečný astrální jev, který zintenzivní jeho kosmické síly.

Tři znamení zvěrokruhu budou touto retrográdností obzvláště ovlivněna. Budou objevovat nové aspekty svého milostného života, zažívat magické okamžiky, nečekané zvraty a možná i znovuzrození v lásce.

Připravte se na cestu do srdce svých nejhlubších citů… Brzy vám prozradíme, která šťastná souhvězdí budou v centru pozornosti. Zůstaňte naladěni!

Štír: Láska a transformace

Dne 19. listopadu, kdy Jupiter retrográdně prochází vaším znamením Štíra, jste na vrcholu zájmu a můžete zažít hluboké citové změny. Planeta štěstí a štěstěny rozšíří vaše pole zkušeností v lásce a přinese cenné poznatky i ze složitých situací.

Přečtěte si také  Denní horoskop pro pátek 23. prosince 2022: Raci by se měli vyhnout alkoholu, Střelci obdrží velkou sumu peněz.

Vydáte se na cestu transformace, naučíte se více otevřít a přijmout lásku ve všech jejích podobách. Připravte se, Štíři, nová éra lásky je před vámi.

Býk: Láska a naplnění

Pro Býky je retrográdní Jupiter ideální dobou, aby se v lásce přiblížili svému nitru a svým autentickým touhám.

Planeta rozvoje a růstu povzbudí mezilidské schopnosti Býků a umožní jim pěstovat a prohlubovat vztahy. Býci se mohou těšit na nezapomenutelné okamžiky a rozšíření své schopnosti dávat a přijímat lásku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by astrologie (@astrologie.cz.moon)

Váhy: Láska a harmonie

Pro Váhy, znamení spravedlnosti a rovnováhy, je retrográdní Jupiter příležitostí k posílení jejich oddanosti lásce a harmonii. Tato retrográdní fáze vnese do jejich milostného života pocit stability.

Díky retrográdnímu pohybu Jupitera budou Váhy vedeny k řešení problémů a budování silnějších a harmoničtějších vztahů. Děkujeme vám za přečtení horoskopu lásky na dnešní den, 19. listopadu 2023.

Přečtěte si také  Tato dvě znamení zvěrokruhu čeká v srpnu 2023 kouzelná romance!

Nezapomínejte, že vesmír je neustále v pohybu a že každý den přináší nové lekce a příležitosti.

Nebojte se tyto změny přijmout. Sdílejte tento článek se svými blízkými a nezapomeňte se každý den podívat na další předpovědi. Nezapomeňte, že naše cesta po hvězdách teprve začíná!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.