Home » Kvíz: Poznáte všechna tato loga?

Kvíz: Poznáte všechna tato loga?

Loga jsou všude a vidíme je každý den. Kolik z nich ale dokážete rozpoznat? Chcete-li to zjistit, vyzkoušejte si své znalosti log známých značek na obrázku, který vám nabízíme!

Co nejrychlejší rozpoznání loga

V našem kvízu budete muset rozpoznat loga známých značek. Některé z nich jsou uvedeny částečně proto, aby hru trochu ztížily! Můžete si tak procvičit vizuální paměť a vyzkoušet, zda si zapamatujete všechna loga, která nás denně obklopují.

© Finefish

 

Praktické cvičení pro každodenní život

Cílem tohoto kvízu je také zjistit, zda jste schopni používat vizuální paměť v každodenním životě. Je důležité věnovat pozornost informacím, které dostáváme vizuálně, protože nám mohou pomoci při správném rozhodování nebo řešení problémů. Zapojte svou vizuální paměť a zkuste rozpoznat loga známých značek.

Kvíz o logu, odpovědi

Gratulujeme hráčům, kteří dokázali identifikovat všechna loga! Ti, kteří odpověď nezískali, nezoufejte, obrázek s odpověďmi najdete na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.